Oceny Volkswagen Passat B4 Sedan

Volkswagen Passat B4 Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B4 Sedan

~Karol
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
4+. Samochód jest dobry, ale nie bardzo dobry. Solidny, to chyba najlepsze określenie na niego. Jest to typowy samochód do tyrania, jest wyjątkowo zwyczajny, niczym się nie wyróżnia, ale jeździ i nie sprawia kłopotów. Taki niemiecki polonez. Wydaje mi się, że obecnie jest to jeden z najtańszych w utrzymaniu samochodów. Prosta konstrukcja powoduje i bardzo niskie ceny części generuje niskie koszty. Spalanie niewysokie, a duży, 70 litrowy bak...
~Karol
~silosz
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że ten silnik to nie TDI, a TD. To dość istotna różnica. A co do samochodu to jestem pewien, że zawsze dojadę do celu. Tani w eksploatacji. Daje znać, że coś go boli odpowiednio wcześniej. Silnik osiąga temperaturę roboczą po przejechaniu 5 km. Bez problemu odpala przy -20 po całej nocy na parkingu, a ogrzewanie nagrzeje nam kabinę w 5 minut.
~rgston
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tanie w eksploatacji "do czasu" . 5litrow na 100km. To główna zaleta tego auta. Duży bagażnik i dużo miejsca. Sylwetka średnia. Przyzwoita prędkość podróżna 90-130km/h . powyzej 140 auto MEGA głośno "wyje".
3,5
~damian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
te auto uzytkowalem ok 2 lata temu.kupilem je z przebiegiem 280tys km i zrobilem 30tys w pol roku glownie na trasie polska-niemcy. spalanie super 5,6l przy nonstop 150km/h ale auto co tydzien w warsztacie. efekt byl taki kupilem za 4,5tys zł wsadzilem 4 tys przez pol roku bo myslalem ze jak wymienia wiekszosc to sie nie bedzie psulo, jednak po pol roku dalej sie psulo, silnik zaczal szwankowac(brak mocy i branie oleju) i sprzedalem za 2,8tys...
4,1
~Krystian
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Całokształt trudno określić... Samochód raczej dla tych, którzy potrzebują w miarę bezawaryjnego auta do taniej eksploatacji nie oczekując przy tym rarytasów. Dla ludzi ceniących bardziej przyjemność z jazdy i komfort podróżowania zdecydowanie odradzam z racji bardzo słabego wyciszenia i topornej skrzyni.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~Marek
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Patrząc poprzez pryzmat lat jest naprawdę niezle,jednak te właśnie lata wychodzą i co rusz jest coś do zrobienia. Słowa kluczowe to PROFILAKTYKA i \"zboczenie\" na punkcie sprawności technicznej inaczej sie zemści podwójnie.
3,7
~Maciek
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Myślę że największą zaletą tego samochodu jest jego prostota,brak elektroniki,komputerów itp. co w efekcie daje niezawodność na lata. Największą zaś wadą to,że najmłodze B4ki mają 13 lat,a wyrwać \"perłę\" od dziadka-niemca,co to raz omę do kościoła zwiózł to CUD na miarę 6-tki w totka.
~Karol (karolbonski@o2.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
Tak na 4+, nie 5-. Samochód poprawnie skonstruowany, ma bardzo dużo przestrzeni, jest ekonomiczny i tani w utrzymaniu. Jeżeli ktoś potrzebuje nie drogi w utrzymaniu pojazd rodzinny, lub potrzebuje przewozić dużo gratów to dobry wybór. Minus jest taki, że... to auto całkowicie bezpłciowe, takie nijakie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Solidne - to chyba najwłaściwsze słowo, aby opisać passata B4.
~baba za kierownicą
Sedan 1.8 90KM 66kW
Moim zdaniem elegancki, męski samochód. Tak mi się kojarzy, gdy na niego patrzę. Nie posiada zbędnych udogodnień, a producent nie uszczęśliwia na siłę detalami, które nie znajdują zastosowania. Jestem bardzo zadowolona- dla mnie ten samochód ma klasę i jest estetyczny.
Volkswagen Passat B4 Sedan