Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Kombi

Silnik 1.8 T 20V 150KM 110kW
Rok produkcji 2001
Okres użytkowania: 5 lat
Volkswagen Passat B5 Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW 1997-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Nie mam do czego się doczepić.Jak słysze o zawieszeniach i dislach to maja problem z jednego względu,ze ich samochody maja po 400tys.przebiegu.Jak będę chciał sprzedać to będę musiał cofnac bo nikt go nie kupi.Kómpel który ma komis mówił mi ze trzeba cofnąc poniżej 200tys.bo inaczej nikt nie zerknie..Mój był serwisowny i katowany w firmie.Auto nie do zdarcia nie wspomnę jakie ma ,,kopyto''.A u nas tylko licza się zajechne diselki.Jedno co mnie wkurza ze jest ich dużo.To tak jak wszyscy by chodzili w tych samych butach.To jedyny powód dlaczego go sprzedam
Układ elektryczny : cewki zapłonowe
Silnik: Nie mam do czego się doczepić.Jak słysze o zawieszeniach i dislach to maja problem z jednego względu,ze ich samochody maja po 400tys.przebiegu.Jak będę chciał sprzedać to będę musiał cofnac bo nikt go nie kupi.Kómpel który ma komis mówił mi ze trzeba cofnąc poniżej 200tys.bo inaczej nikt nie zerknie..Mój był serwisowny i katowany w firmie.Auto nie do zdarcia nie wspomnę jakie ma ,,kopyto''.A u nas tylko licza się zajechne diselki.Jedno co mnie wkurza ze jest ich dużo.To tak jak wszyscy by chodzili w tych samych butach.To jedyny powód dlaczego go sprzedam.
Mimo dużego przebiegu silnik pracuje cicho i równo.
Prowadzenie pewne i wzorcowe.
Klima jak odgrzybiona i napełniona działa wydajnie.
Przy każdej predkosci cisza i komfort. Po długiej trasie zero zmeczenia.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 T 20V 150KM 110kW [l/100km]

Volkswagen Passat B5 Kombi