Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (99) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dr pawulon
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Cena używanych passatów jest sztucznie podtrzymywana na dużym poziomie (szczególnie disli), ale na dłuższą metę auto daje dużo satysfakcji, a koszt zakupu zwraca sie w trakcie długiego użytkowania
~Starless
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
W zakupie drogi i trzeba za wszystko dopłacać. Łatwa i korzystna odsprzedaż. Model 2001 z końcówki 2000 sprzedałem bez problemów za 40 tys. zł co uważam za sukces. Samochód był bezwypadkowy .
~niezadowolony użytkownik z białegostoku
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
płaci się właściwie tylko i wyłącznie za prestiż marki VW - porównywalna wyposażeniowo np. Toyota Avensis znacznie tańsza, a o ile przy tym solidniejsza GDZIE JEST TA REKLAMOWA SOLIDNOŚĆ ?!
~Kierowca
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Ja mam woła czyli kombi. Materiały wnetrza sporo gorszej jakości od sedana. Fotele obszyte jakimś lipnym materiałem ale za to wszystko jest twardsze i mi to odpowiada.
~c5ak
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wysoka jakość i trwałość materiałów wnętrza.Ceny części przyzwoite - niektóre drogie ,sporo zamienników ( także dobrych firm w dobrej cenie) Ogólnie auto bardzo dobrze wykonane.
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Tani sam w sobie, tani w utrzymaniu, dostępność części ogromna i koszty napraw bardzo przystępne. A przy tym solidnie i przemyślanie wykonany, zdaje próbę czasu i nie psuje się.
~Tomi
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
myślę że lepiej dać pare tysiecy wiecej za passata niz kupic vectre lub mondeo i te zaoszczedzone pieniadze zostawić w warsztacie, mialem kiedys astre 2 wiec wiem co mowie
~Kierowca
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Niestety popularna marka bije rekory cenowe. Serwisowanie też do najtańszych nie należy. Trzeba uważać na pompowtryski - warunek najlepsza ropa. Ja tankuję na Shelu Vpowera i jest OKi.
~Andrzej
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód trzyma wartość, wart jest swojej ceny. Jako nowy kosztował powyżej 110000 zł, po 14 latach zakładam że warto jest około 15000 zł.
~Wiktor
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Pozwolę sobie zacytować słowa mojego mechanika w rozmowie na temat zmiany samochodu: \"a co ty kupisz teraz lepszego za te pieniądze?\"
Volkswagen Passat B5 Kombi