Lista ocen Volkswagen Passat B5 (203)

~LG
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jestem 2 właścicielem od 115 tyś do teraz 390 tyś. Mogę powiedzieć ,że samochód jest praktycznie bezawaryjny ! Jedyny większy koszt to koło dwumasowe wymieniony przy 300 tyś. Przy przebiegu 390 tyś oryginalne turbo oraz wtryskiwacze. Miedzy wymianami oleju co 15 tyś nie muszę go dolewać. Ubytek to około 0.5 l i mieści się w normie na bagnecie. Z całym sumieniem polecam i nie bać się tego samochodu nawet z wysokimi przebiegami!
4,1
~toom
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
wszystko zależy od stanu technicznego jeśli był dobrze użytkowany to można brać w ciemno.
~sony69
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Wytrzymałość, bezawaryjność tani w eksploatacji. I love Volkswagen :)
3,6
~sindbad77
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
101KM to zdecydowanie za mało na tak duże auto. Czasem brak mocy przy przyspieszaniu. (Silnik)
~king00@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
trochę głośny ale to jest charakterystyczne dla niemieckich aut; na polskie drogi przyspieszenie niezłe; przy wysokim momencie nawet zadowoliłoby wymagającego kierowcę (Silnik)
~Piotrek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo dobrze się zbiera, jak na 101 KM ma baaardzo dobrego kopa! (Silnik)
~Miror
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo wysoki komfort jazdy, świetne prowadzenie w zakrętach. (Układ jezdny)
~LukwiE
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
jedyne co mnie irytuje to zbyt słabe wygłuszenie denerwujące przy większych prędkościach
~LUKA
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Uwarzam, ze jest to bardzo udany model. Dobrze dopracowany i wykonany z materialow dobrej jakosci.W wersji combi czesto sluzy jako polciezarowka oraz kon pociagowy (przyczepa campingowa 1,2tony).Przy tym przebiegu jeszcze ciagle pierwszy uklad wydechowy,sprzeglo,swiece zarowe itp.
~Cipeta
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
POLECAM, idealne autko dla rodziny i rozne wyjazdy w daleka trase!!