Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW 1996-2005 (84) - Całokształt

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~witt33@op.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Moje auto marzenie, komfortowe i szybkie, spalanie jak na tą moc do zaakceptowania, ogromne możliwości ładunkowe, duże gabaryty ale dobry promień skrętu. Polecam to auto i ten silnik (1.8T) również.
~bork@polbox.com
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
silnik ma nieprzyjemne i trudne do zniesienia warkotliwe brzmienie przy dłuższej jeździe po autostradzie z prędkością 140...160 km/h (z którą praktycznie najczęściej można się poruszać).
~zły (next@tlen.pl)
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Bardzo ciekawe auto rodzinne z genialnym zawieszeniem, silnikiem który aż prosi się żeby mu ´nadepnąć´ (ciągnie do 220km/h bez żadnej zadyszki) i totalnie beznadziejną skrzynią biegów.
~Jacek
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
W tej klasie najlepszy samochód. Niezawodny, komfortowy i szybki. Jedynie cena dość wysoka, lecz to zrozumiałe, gdyż motoryzacji cena przekłada się zawsze na jakość.
~Paweł
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Autko naprawdę dobre, przejechałem już nim ok 90 tys. km. Przez ten czas wykonałem wiele napraw jednak w większości były to wymagane przez zużycie części (przebieg swoje robi)
~b800
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego passata, silnik 1.8 turbo fajnie chodzi i ma dobre przyspieszenie i nieżle sie w trasie sie spisuje, ponad 220 km osiaga
~igor
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Ogólnie bardzo dobrze. Połączenie dużej wygodnej limuzyny z silnikiem dającym prawdziwą przyjemność z jazdy jest naprawdę udane. To już mój drugi Passat i na pewno nie ostatni.
~caravaggio7@go2.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
To mój pierwszy VW. I to mój ostatni VW. Jakości wykonania tego autka nie odzwierciedla cena. Niemieckie samochody były może kiedyś dobre, ale to było chyba dawno, dawno temu.
~2fast4you
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Mam automat-tiptronic bardzo fajne auto jedyny mankament to delikatne przednie zawieszenie - za słabe na polskie drogi oraz spalanie po chiptunigu troszke trzeba wlac benzynki.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Darex
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Dobry silni, ale poliwożerny.. Fajna buda. Wygodny i komfortowy. Jakość wykonania przeciętna. Zawieszenie dobre, ale delikatne. Wysokie centy serwisu.
Volkswagen Passat B5 Sedan