Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2005 (89)

4,1
~toom
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
wszystko zależy od stanu technicznego jeśli był dobrze użytkowany to można brać w ciemno.
~sony69
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Wytrzymałość, bezawaryjność tani w eksploatacji. I love Volkswagen :)
3,6
~sindbad77
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
101KM to zdecydowanie za mało na tak duże auto. Czasem brak mocy przy przyspieszaniu. (Silnik)
~king00@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
trochę głośny ale to jest charakterystyczne dla niemieckich aut; na polskie drogi przyspieszenie niezłe; przy wysokim momencie nawet zadowoliłoby wymagającego kierowcę (Silnik)
~Piotrek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo dobrze się zbiera, jak na 101 KM ma baaardzo dobrego kopa! (Silnik)
~LUKA
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Uwarzam, ze jest to bardzo udany model. Dobrze dopracowany i wykonany z materialow dobrej jakosci.W wersji combi czesto sluzy jako polciezarowka oraz kon pociagowy (przyczepa campingowa 1,2tony).Przy tym przebiegu jeszcze ciagle pierwszy uklad wydechowy,sprzeglo,swiece zarowe itp.
~Zbigniew K.
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Pomimo drobnych uwag, całokształt można ocenic bardzo dobrze. Oby tak dalej!!!
~agata97@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Miałam mieszane uczucia kupując to auto. Bałam się pierwszego w życiu diesla i tego serwisu. Ma złą opinie i diesel częściej jest na przeglądach, które sa dość kosztowne ale jak na dzień dzisiejszy za każdym razem jak wsiadam do mojego paska cieszę sie jak dziecko bo jest rewelacyjny!!! Cieszę się że kupiłam właśnie to auto.
4,1
~deptak@yahoo.com
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Mam dosyć drobiazgów które sie psują i użerania sie z serwisami.. To jeden z pierwszych egzemplarzy po zmianie modelu, więc może to choroby wieku dziecięcego....Ale szlag mnie trafia. Naszczęście komfort, silnik nadrabiają ogólne wrazenie

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gusto
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Sinik bardzo fajnie ciagnie nawet jak na 101hpjak na diesla dosc cichy a elastycznosc wg mnie bardzo dobra. (Silnik)
Volkswagen Passat B5 Sedan