Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Sedan

WIERNY POGLADO :-), 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1997
Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
SUPER AUTO NIC NIE PALI FAJNIE JEZDZI I JEST NIEZAWODNE MOJ MA JUZ PRAWIE 400TYS KM A CHODZI JAK NOWY NIKT MI NIE WIERZY GDY MOWIE MU O TYM PRZEBIEGU DOPUKI GO NIE KUPILEM NIE BYLEM SWIADOMY TEGO JAK DOBRE TO AUTO CHYBA NAJLEPSZY PRODUKT LAT 90 NASTEPNY TEZ BEDZIE PASSAT :-) TDI RULES
za kulture pracy powinna byc 3 ale za cala reszte 5+ Jak na 110 koni to poprostu rakieta licznikowe 200km/h nie stanowi problemu(przed pasatem stala w garazu preluda i bmw 1.8is i passat niewiele im ustepuje a pali dwa razy mniej:-) bardzo to cieszy) mój pasek ma przejechane prawie 400tys km a chodzi jak nówka nikt mi nie chce uwierzyc w ten przebiek dodam ze turbo jest od nowosci nie ruszane i raz byl zmieniany przepływomiez wycieków wciaz brak:-)
idealne zestopniowanie i swietna praca przy 2000obr/min prawie 100 km/h na 5 biegu
jak dla mnie za komfortowy dziurek nie czuc ale do szalenczej jazdy po torze raczej sie nie nadaje choc predkosci na ukach sa prawie na poziomie bmw is to brakuje mu troszke zwinnosci
to duze auto i trzeba o tym pamietac
nie dopatrzylem sie ani jednego minusa
mam klimatronic i jest super
najprzestronniejsze auto w klasie w bmw 7 jest ciasniej (chociaz to juz calkiem inna klasa:-) )
pomimo tego ze to diesel 5+ rewelacja trzeba tylko uwazac zeby sie nie zabic bo w tym aucie wogule nie czuc prdkosci
jezeli chodzi o spalanie to rewelacja srednio 5,4 5,7 na setke i to z klima bez klimy 5 na baku 1100 km to zaden problem ceny czesci eksploatacyjnych nie zabijaja i nawet ceny zawwieszenia przedniego zeszly na ziemie ostanio na wachacz gorny zaplacilem 110 zl a za lacznik stabilizatora 46zl poza tym wcale to tak czesto nie siada jak sie nie wjezdza w kazda napotkana dziure
PASSAT TRZYMA CENE JAK MALO KTORE AUTO ALE WERSJE TDI SA TEGO WARTE JAK PASSAT TO TYLKO TDI
najczesciej siada zawieszenie przednie ale nie jest to nagminne i juz nie rujnuje kieszeni jak to mial miejsce kilka wiosen temu
nie slyszalem o tym w zadbanych passatach

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

5,2