Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Sedan

Silnik 1.9 TDI 130KM 96kW
Rok produkcji 2001
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jak na swój wiek ma bardzo elegancką linie nadwozia co wyróżnia go spośród innych samochodów.
Posiadam ten samochód już kilka lat odpowiednio eksploatowany i serwisowany potrafi się odwdzięczyć żywotnością i kulturą pracy po prostu nigdy mnie nie zawiódł.A i jeszcze jedno jak macie garaż to go garażujcie 1 miejsce w rankingu aut kradzionych.
Osiągi samochodu są bardzo zadowalające samochód przyspiesza na każdym biegu,trochę za głośny silnik jak na dizla ale po prostu taki jest urok tych silników.
Ja posiadam skrzynie 6 biegową i nie mam do niej żadnych zastszerzeń krótkie przełożenia no i bardzo przydatny 6 bieg na autostradzie
Na naszych Polskich drogach układ jezdny w Passacie zdaje egzamin na 4 w środku samochodu cisza.
Wszystko ok tylko ja mam zastszerzenia do lusterek bocznych.
Na dobrym poziomie.
Latem chłodzi jak należy a zimom grzeje świetnie.
Miejsca jest bardzo dużo jak i dla kierowcy i pasażera i z przodu i z tyłu.Bagażnik pojemny.
Podczas jazdy nie słychać nic tylko Polskie dziury.
1.9 TDI na pełnym baku pojedzie śmiało przeszło 1000 kilometrów.Spalanie od 4,8 do 6,5 na 100 kilometrów.
Wydaje mi się że stać przyzwoitego Polskiego Kowalskiego na to auto.Jak chcecie kupić auto do 30 tysięcy a nawet taniej to gorąco polecam Wam Vw Passata to rodzinny komfortowy a nawet lekko sportowy samochód z eleganckim wyglądem wizualnym.Mnie nie zawiódł i Was nie zawiedzie.
Centralny zamek lubi się popsuć.
Drogie zawieszenie,turbo nie szaleć na zimnym silniku.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 130KM 96kW [l/100km]

5,8