Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Sedan

Silnik 1.9 TDI 130KM 96kW
Rok produkcji 2004
Okres użytkowania: 5 lat
Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : niezawodny dynamiczny silnik i szybka skrzynia w automacie. poza tym wygoda i jakosc
z łezką wspominam mojego pieknego passacika. teraz małżenstwo z rozsadku z insignią okazało się rozczarowujące. poderwałem atrakcyjna dziewczyne ktora okazała sie dobrze umalowaną tandetną starszą dziewuchą bez wykształcenia:-) passacie wróć!
bardzo dobry silnik. jak sie dba to 280tys zrobi na mobilu 1. jakies tam pocenie sie spod turbiny, ale poza tym żeyletka panowie. turbina nie była wymieniana ani razu
to automat w tiptroniku. ładna bezobsługowa, nie szarpała nigdy, płynnie zmieniała biegi. szybka. raz ojek zmieniałem w skrzyni w serwisie
trwały mimo ze wielu narzeka na wahacze. ja nie miałem kłopotów. systematyczna wymiana elementow metalowo-gumowych i nie ma problemu. niestety standardowe amortyzatory i zawieszenie maja tendencje do pochylania auta w zakręcie.. tu nie ma takiej precyzji.
bez zastrzezen jak w akwarium
wzorcowo
wzorcowo, choc przydałaby sie klimatyzacja dwustrefowa
w koncu limuzyna klasy średniej
tylko piekne mruczenie silnika. zwłaszcza siedzac na tylnej kanapie
jak na jazde w automacie spalanie w granicach 7,2- 8,0 uznaje za satysfakcjonujace. serwis oczywiscie drogi ale tę konstrukjcje znaja mechanicy i czesci dobrej jakosci jest wiele. jak ktos dba to nie musi byc drogo
cena aut an rynku wtórnym jest atrakcyjna. wciaz wyzsza od wielu marek ale rekompensuje jakością.
bez uwag. szkoda ze zepsuli jakość następnika
nie było

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 130KM 96kW [l/100km]