Lista ocen Volkswagen Passat B6 (313) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 488 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek z Wrocławia
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie tanie auto... ale warte swojej ceny. Do tego trzyma wartość więc sporą cześć włożonych pieniędzy mam nadzieję kiedyś odzyskać. ja mam highline, 4x4, z wszystkim co było w opcji (jedynie automat nie był wtedy oferowany) i jestem baaardzo zadowolony z tego samochodu - mimo że kosztował swoje.
~myszyn81
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
auto z grudnia 2008r. kupiłem za 40.000zł. Samochód kosztował poprzedniego właściciela 130.000. Cieszę się, że ta generacja passatów ma kiepską opinię. Za biedniejszego Avensisa czy Insignię z tego roku w automacie musiałbym zapłacić ponad 50000zł. Insignia paliłaby podobnie jak Passat.
~konto1313
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Nowy jest przesadnie drogi. Za 2,5 letnie auto zapłaciłem na początku 2010 roku blisko 50% mniej niż za nowy z polskiego salonu. Samochód okazał się być po flotowy z udokumentowanym przebiegiem ok. 124000 . Przebieg może spory , ale swoim służbowym oplem też pokonuje blisko 5 tyś miesięcznie.
~szczygielska@poczta.onet.pl
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Cena mojego egzemplarza to około 160000, praktycznie co roku należy wymieniać ogrzewanie webasto. Wymianie uległy już podzespoły za cenę okóło 40000zł. samochód ma 5 lat i co dalej, z przeczytanych opinii wynika, że w najbliższym czasie dojdą ksenony, silnik i zawieszenie - to co pozostanie już chyba nic
~K.
Sedan 2.0 TDI 16V 140KM 103kW
Oceniam, że stosunek jakości do ceny jest dobry. Myślę, że ciężko za taką kwotę znaleźć tak dobrze przymyślany samochód. Ma swoje wady, jak każdy, ale uważam, że komfort, wyciszenie, przestronność rekompensują pewne niedociągnięcia. Generalnie jest to dobry samochód za dobrą cenę.
~Coyote
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo dobry pojazd za tę cenę, jeśli ktoś nie oczekuje fajerwerków. Wygodne fotele, idealna wręcz ergonomia, dobre zawieszsenie. Poza czujnikami cofania (brak wyświetlacza, tylko efekt akustyczny) i szurającymi o przeszkody przednimi chlapaczami praktycznie bez zarzutów.
~matrixhasyou
Sedan 2.0 TDI 170KM 125kW
To był mój pierwszy WV i ostatni, marka aspiruje do klasy wyższej ale daleko jej do tego. Miałem około 15 modeli różnych marek między innymi mercedes, ford, lexus a WV niczym mnie nie zaskoczył ani nie urzekł wręcz przeciwnie. Powiem wprost nie jest wart swoich pieniędzy.
~Andrzej
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Drogi :)) w salonie 140 tys zł...serwis tez nie należy do najtanszych, ale i tak lepiej wypada od A4 i Bmw 3 które mają malutko miejsca i z zewnątrz nie prezentują sie tak jak mój passacik (jedynie kombi) :) ale jednak..nastepnym autkiem bedzie A6 3.0 TDI quattro
~OBAR
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
cena niska 2005 rok 100000zł cena niska 2006 rok sto dwadzięścia tyś .. wygląd piękny i funkcjonalny ja zakupiłem passata w kol czarnym ,aluf , chromy ,, normalnie cudo,,jak bym miał wymieniać zalety tego samochodu to bym śiedział przy komputerze całą noc :)
~krzyhco
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Za ponad 100.000 zł (w 2008), można by oczekiwać czegoś więcej. Kiepskie plastiki w środku - jakoś tak wygląd bardziej jak Dacia, jeżeli chodzi o jakość tychże plastików w kabinie kierowcy. Dodatkowo ilość niewielkich usterek tworzy wrażenie bylejakości...