Lista ocen Volkswagen Passat B6 Sedan (159) - Ergonomia

Na liście zabraknie 300 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zdzisio83
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Deska rozdzielcza przyjazna dla kierowcy + za to ,zegary dobrze rozmiszczone i dobrze czytelne ogolnie jest pod tym wzgledem calkiem niezle
~biuro@elprofit.pl
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Generalnie wszystko ok, poza ustawieniem umiejscowieniem dźwigni tempomatu, nie wiem gdzie miałaby lepsze miejsce, ale jakoś niewygodnie się nią operuje
~Grisza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Wszystko na swoim miejscu. Niemal intuicyjna obsługa. Choć w przypadku radia RCD 510 w przypadku niektórych funkcji mam pewne zastrzeżenia.
~Haban
Sedan 2.0 TDI 170KM 125kW
Wygląd nienajgorszy , auto nawet ładnie sie prezentuje z zewnątrz i wewnątrz. Głowny atrybut przemawiaacy który przyczynił sie ze kupiłem ten samochód.
~mat_matowski@op.pl
Sedan 3.6 R36 300KM 221kW
Wszystko na swoim miejscu, ale właśnie w pewnych miejscach jest za dużo przycisków i sterowanie nie jest w cale intuicyjne. Jakość wykończenie db
~Arek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Ten punkt projektanci z VW przestudiowali dokładnie. Rozmieszczenie urządzeń, którymi posługuje się kierowca jest perfekcyjne i przemyślane w każdym calu.
~bart
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
typowo niemiecka ,mam wersje z nawigacja wszystko proste i czytelne i na swoim miejscu.Bardzo wygodne fotele przednie w wrsji comfortline
~anko
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
jest kilka wad ale mam zestaw telefoniczny premium - super sprawa z kierownicy mozna robic wszystko poza pisaniem sms-ów - toyota avensis nie ma tego
~Darek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Kwestia gustu i przywyczajeń. Osobiście przeszkadza mi trochę prędkościomierz z prawej strony deski. Łatwiej czyta mi się zagary z lewej strony
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Sedan
6,4
9,5
9,2
~Piotr
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Wszystko jest logiczne, oczywiste, pod ręką - siadasz, jedziesz i wszystko potrafisz załączyć/wyłączyć bez studiowania instrukcji
Volkswagen Passat B6 Sedan