Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B6 Sedan

Paweł_radom, 14 lat temu
Silnik 2.0 TDI 170KM 125kW
Rok produkcji 2007
Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 170KM 125kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Wspaniały silnik. Bardzo elastyczny, a ze skrzynią DSG perfekcyjny. Na autostradzie wyciągnołem nim 243 km/h
Następne auto to będzie vw passat. Polecam ,każdemu kto chcę mieć ładne, niezawodne ,luksusowe auto !!!!!!!
Silnik idealny zastanawiałem się nad 2.0 tsi ,ale wybrałem disla. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Kultura pracy? trzeba się przyzwyczić ja mam wersję z pompowtryskiwaczami. Najgorzej jest na zimnym silniku ,ale jak się rozgrzeje jest ok. Przyśpiesza ładnie, płynnie. Najlepszy czas 0-100km/h to 8,4s
Skrzynia biegów-cudo. Wcale nie czuć zmiany biegu. Biegi wchodzą płynie. Uwielbiam zmieniać biegi manetkami przy kierownicy. Na początku nie miałem przekonania ale jak się przejechałem doceniłem plusy 2-sprzęgłowego automatu.
Auto stabilne w zakrętach nawet przy wyższych prędkościach. Na nierównościach trochę twardo ,ale ogólnie 5/5
Bez zastrzeżeń
B.D
B.D
Jechałem nim z Polski do Grecji. Podróż w tym aucie to prawdziwa przyjemność
Auto ma doskonałe materiały denerwuje tylko plastik imitujący drewno. Wart był swojej ceny.
Reflektor a mianowicie do środka dostała się woda ,ale wymieniłem na gwarancji. Polecam dilera w Radomiu Ster
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 170KM 125kW [l/100km]