Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B6 Sedan

Rok produkcji 2007
Okres użytkowania: 5 lat
Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 170KM 125kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Najgorszy silnik jaki kiedykolwiek miałem w samochodzie
Ksywkę jaką uzyskał samochód czyli Passat Lawetowiec jest najlepszą formą oceny tego modelu . Jeżeli jadę to 50% samochodów jakie się spotyka na lawetach to Passat . Użytkując aktualnie , połowę tygodnia spędza w warsztacie , dobrze że mam drugi samochód to mniej mnie to boli . Nigdy w życiu nie kupię samochodu marki Volkswagen . Serwis niczego nie gwarantuje , gdy poleciał silnik awaria napędu pompy olejowej do tego doprowadziła Volkswagen do którego się zwróciłem o pomoc w rozwiązaniu problemu mnie zignorował mimo iż samochód był cały czas serwisowany , żadnej odpowiedzialności żadnej dbałości o klienta . Ostrzegam przed zakupem samochodów marki Volkswagen , życie bez tego samochodu zdecydowanie je wydłuża
Beznadziejny samochód , silnik totalna porażka . Samochód do tego roku serwisowany . Serwis beznadziejny nie dający klientowi nic . Aktualnie w ciągu tygodnia pół tygodnia jeździ następne pól stoi ze względu na awarię . Nigdy w życiu Volkswagena , kupiony w salonie . Najgorszy mój samochód jaki miałem w życiu
Bez uwag , ale znając jakość tych samochodów mogę tylko oczekiwać momentu gdy spotka mnie niemiła niespodzianka
Po awarii silnika które nastąpiło na zakręcie drogi zastanawiałem się w którym momencie znajdę się na drzewie . Udało się przeżyłem , nie wyłączyłem silnika przez kilka sekund by minąć zakręt . Zatarty wał koszt naprawy 23 tys
Głośny w środku jak na tą klasę samochodu
Wysoka cena za jakość poniżej jakiejkolwiek krytyki
Najgorszy mój samochód w życiu . Ostrzegam wszystkich potencjalnych nabywców . W okresie dwóch lat od momentu końca gwarancji koszty napraw przerosły aktualną wartość samochodu . PORAŻKA MAKSYMALNA

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 170KM 125kW [l/100km]

7,4