Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (344)

3,4
~PS
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Zawiodłem się na tym samochodzie. Może trafiłem taki egzemplarz. Jak na samochód za 153.000,00zł jets to po rpostu tandeta i nie dziwię się, ze ludzie kupują japońskie samochody. Autoryzowane serwisy po prostu KOSZMAR. W większości niekompetentny. W jednym tak mi załatwili przegąd, że samochód jeździł na może 60% mocy przez 4 miesiace i nikt nie potrafił tego naprawić. W końcu wszystko wróciło samo do normy ale do dzisiaj samochód nie pojedzie...
3,8
~Mr. Mcs
Variant 3.2 V6 FSI 250KM 184kW
Niestety auto podatne na rdze. Rdzewieje rant klapy bagażnika pod uszczelka, kt jest powodem tego stanu. Rdzewieją nadkola, zardzewiał próg od wewnątrz.
~Passacik
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Zastanawiam się gdzie są te samochody z przebiegami 400tyś km których jest pełno w Europie. Zaden Niemiec nie sprzeda wam Passata poniżej 300tys.km takie samochody są w sprzedaży tylko w Polsce kupione po atrakcyjnej cenie więc uważajcie z negatywnymi komentarzami szcześliwi posiadacze Passatów z przebiegiem około 100tys.km
~wozny83
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Zawsze chciałem mieć Passata i wkońcu go mam :) jak dla mnie rewelacja. Marka VW zawsze bła mi bliska i jej właśnie będe się juz trzymał
~K.Lipski
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
DSG jest super,jedyna wada to bardzo szybko przy lekkim naciśnięciu gazu redukuje aż o 2 biegi w dół.Można to obejść przez ręczną zmianę biegu ale na auto tak jest i wtedy skacze do przodu jak rączy koń (Skrzynia biegów)
~Ameryka111
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Silniczek jest dobrze wyciszony, jazda z prędkościami 140-150km/h jest bardzo przyjemna. (Silnik)
~mc
Variant 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
na wolnych obrotach pracuje nie kulturalnie - głośno pracujące wtryski, powyżej 2000 tyś obr wszystko wraca do normy (Silnik)
~Kondziu
Variant 2.0 TDI PD-DPF 140KM 103kW
Bardzo wygodne kombi nadające się do długich podróży, z olbrzymim bagażnikiem, przestronne i wciąż o nienagannej stylistyce. A ma już 13 lat!
~JAROSŁAW
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
WSPANIAŁY SAMOCHÓD JAK DOBRZE SKROJONY GARNITUR SZYBKI OSZCZEDNY BEZAWARYJNY NAWET JAK DLA MNIE JEST ŁADNIEJSZY OD AUDI A4 RADZE KUPIC WERSJE COMFORTLINE LUB HIGHLINE A GWARANTUJE 100% ZADOWOLENIA Z ZAKUPU. PASSAT MNIE BARDZO POZYTYWNIE ZASKOCZYŁ CZYTAJĄC TE NEGATYWNE OPINIE MYSLAŁEM ZE TO BYŁ NAJGORSZY ZAKUP ALE JEDNAK NIE POTWIERDZIŁO SIĘ NIC Z TYCH BZDÓR NA TEMAT AWARYJNOŚCI TYCH AUT CZESTO ODWIEDZAM RODZINE W NIEMCZECH I NIE SŁYSZAŁEM...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Variant
6,9
10,1
~Damaja
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Silnik w Passacie jak narazie spisuje sie bez problemów wymieniam na czas wszystkie elementy i chodzi jak nówka.140km troche mało wiec auto za jakis czas dostanie chipa na 170km (Silnik)
Volkswagen Passat B6 Variant