Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B6 Variant

Mariusz, 12 lat temu
Silnik 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Okres użytkowania: 5 lat
Volkswagen Passat B6 Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW 2008-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Jedna z wielu wspanialych cech tego auta jest przede wszystkim komfort jazdy . Bardzo wygodne wnetrze idealnie dostosowane na wyjazdy w dlugie trasy.Automatyczna skrzynia biegow powoduje ze auto \"plynie\" na drodze , przy predkosci powyzej 120 km/h bardzo dobra akustyka :) po prostu cisza i spokoj . POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!
Po prostu powiem krotko , BOMBA !!!! Naprawde wszystko podoba mi sie w tym aucie i szczerze z pelna odpowiedzialnoscia polecam kazdemu, kto nie moze sie jeszcze zdecydowac jakie auto wybrac ---- PASSAT numer 1 !
doskonaly, cichy , melodyjny po prostu idealny !
Jesli chodzi o skrzynie biegow to tylko i wylacznie AUTOMAT !!! Juz niczym nie musisz sie martwic, tylko cieszyc sie jazda i podziwiac widoki .
Auto prowadzi sie samo, jesli mozna tak powiedziec, bardzo stabilne , dobrze trzyma sie drogi, po prostu czysta przyjemnosc jazdy.
Bardzo dobra .
Bardzo dobra.
Bardzo wygodne wnetrze. Bardzo ladowne ,szczegolnie w wersji kombi. Idealny na dalekie i dlugie wyprawy rodzinne. Nawet nie macie pojecia ile mozna w takie auto zapakowac roznych drobiazgow :) Auto sluzylo nam do przeprowadzki 2 razy i uwierzcie mi , ze jakby sie dobrze postarac to i kanape mozna by do srodka zapakowac :)
Po prostu czyste piekno jazdy , cisza i spokoj, nie zaleznie od predkosci !!!!
Nie jest to najtansze auto do utrzymania, ale uwazam ze jak najbardziej warte jest tych kosztow.
proporcjonalny
Jeszcze nigdy mnie nie zawiodl !
BRAK !!!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW [l/100km]