Lista ocen Volkswagen Passat B7 Alltrack (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Mam napęd 4x4 z DCC. Niestety przy zjeździe z krawężnika, przejazd przez próg zwalniający czy wjazd w dziurę kończy się potężnym hukiem. Jestem umówiony na którąś z kolei wizytę. Porównywałem z innym alltrakiem, ale bez DCC i takich objawów nie było. Gdyby nie te \"dolegliwości\" do jazdy z rodziną standardowo jadę na komforcie, jak się śpieszę utwardzam zawieszenie. Działa bardzo dobrze. Widać dużą różnicę przy jeździe z dużą prędkością...
~Orka
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Miękko, wygodnie. Chyba dość pancerne zawieszenie. Problemem były stuki przy jeździe po dziurach. Winowajcą były łączniki stabilizatora, których 3 mechaników nie umiało zdiagnozować, podobno nie da się jak auto wisi na podnośniku. Na moją wyraźną prośbę zostały wymienione, ale trzeba było łączniki podgrzewać, ciąć bo ponoć się zapiekają (więc to chyba była przyczyna problemów z diagnozą - leniom nie chciało się z tym męczyć)
~keisim
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Tu należy się najwyższa ocena! Po 5 latach jazdy Mondeo MK4 na ogumieniu 235/45/17 spodziewałem się, że w Passacie, na dodatek podwyższonym o blisko 3cm i na gumach 225/45/18 będę lekko zawiedzony ale nic z tego! Auto genialnie zachowuje się zarówno na prostej jak i w szybkich łukach. Na śniegu miodzio! XDS spisuje się znakomicie - jedziesz w łuku na granicy przyczepności, dodajesz gazu i auto zacieśnia skręt!
~Jez
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Generalnie OK, ale daje nizsza ocene za slaba trakcje na autostradzie na wprost. Ciagle trzeba minimalnie korygowac bo tak jakos myszkuje na lewo i prawo - mialem to kiedys 20 lat temu w cienkim, ale nawet w nissanie micra czegos takiego nie poczujesz. Dziwne.
~Majkel
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Neutralny, wyższy prześwit z napędem 4x4 dają swobodę wjazdu do lasu na mazurach czy w górach bez obawy o zakopanie, dużo jeżdżę takimi drogami i doceniam. Po 120tyś zawieszenie oryginalne, nawet łączniki stabilizatora.
~Olek
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Kiepsko wchodzi w zakręty, kiepskie fotele, ciężkie auto.
~Daniel
dostosowana do charakteru wersji 4x4