Oceny Volkswagen Passat B7 Alltrack

Volkswagen Passat B7 Alltrack - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B7 Alltrack

~Kris
Volkswagen Passat B7
Wybierając samochód kombi z napędem 4x4, lekko podwyższonym zbyt dużego pola wyboru nie miałem. Peugeot 508 RHX (Bardzo fajna hybryda, za stosunkowo małe pieniądze). Audi... no cóż ze względu na finanse wchodzi tylko w grę A4 allroad... niemniej przy tym wyposażeniu musiałbym wydać min. 50000zł więcej. A jednak to jest mały samochód. No i jeszcze Subaru... no cóż. Wybór padł na Alltracka głównie z powodu bardzo dobrego wyposażenia...
~Majkel
Volkswagen Passat B7
Odczuwalne bardziej mułowaty w porównaniu do tradycyjnego Passata. Na zdecydowany plus absolutna niezawodność - 120tyś i żadnej usterki; w poprzednim wymieniono przy takim przebiegu turbo, sprzęgło, pompowtryski, termostat, pompe oleju - dramat...
~Daniel
Volkswagen Passat B7
Ogólnie jestem pod wrażeniem, ale to zapewne efekt "nowego" dla mnie auta". Mam wersję z brązową skórą, brązowym wykończeniem boczków, kokpitu - wygląda to naprawdę dobrze. To co na minus - mógłby być bardziej komfortowy - jest mega twardy ale to pochodna wersji alltrack więc nie a co narzekać

Volkswagen Passat B7 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~alltrack
Volkswagen Passat B7
Większość wie jaki jest Passat variant, a Alltrack zyskał tylko parę cm prześwitu przez co łatwiej się parkuje i jeździ po śniegu, ale też więcej spala i jest wolniejszy od zwykłego kombi. Myślę, że jest (był) to rozsądny wybór, w zimie rewelacyjny jest system Off-road z asystentem zjazdu. Jeśli ktoś mnie pyta mogę szczerze polecić ten samochód jest bardziej uniwersalny od zwykłego kombi.
~Piotr_
Volkswagen Passat B7
Gdyby nie spalanie auto byłoby znośnie, ale przy tej cenie (ponad 170 tys) nie warto. Dodatkowo buńczuczne podejście VW do klienta (który zgłasza problem) jak do niechcianego petenta, który truje "d..pę". Lakoniczne, zdawkowe odpowiedzi i radź sobie chłopie sam. Najlepiej jeździj tylko z górki i może mało spali. Więcej VW nie wezmę, a i zastanowię się nad całą grupą VW czy nie lepiej popróbowac innych marek.
~Jez
Volkswagen Passat B7
Po początkowym rozczarowaniu auto coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Mam wrazenie ze dopiero po 10tys km sie dotarlo i chodzi jak potrzeba.
~Goran
Alltrack 2.0 TSI 210KM 154kW
Volkswagen Passat B7
4x4 rewelacyjny napęd sprawdza się w każdych warunkach (Układ jezdny)
~keisim
Volkswagen Passat B7
Ogólnie OK, małe zastrzeżenia do zauważalnie \"wygładzonej\" charakterystyki w okolicach 2-3kobr/min. Ciągnie bardziej jak benzyna, ja jednak wolę mocny dół którego tu trochę brakuje. Podejrzewam, że chodzi o oszczędzanie skrzyni DSG i jej małych sprzęgiełek. (Silnik)
Volkswagen Passat B7 Alltrack