Oceny Volkswagen Passat B7 Variant 1.8 TSI 160KM 118kW 2010-2012

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B7 Variant 1.8 TSI 160KM 118kW 2010-2012

~Eres
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Kiedy dwa lata temu w salonie usiadłem w Passacie pomyślałem - wow, jaki kawał fajnej, solidnej bryki. Dziś, po kilku miesiącach użytkowania Passata nie jestem już tak przekonany o tej solidności. Po 6000km wnętrze zaczyna skrzypieć i trzeszczeć jak w starej szafie. Strach pomyśleć co będzie po 100.000km. Trzeszczy szklany dach, na nierównościach skrzypi i stuka z okolic podłokietnika, tylnych słupków, bagażnika. Mam czasem wrażenie, że auto...
~nightrider
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto ciche, komfortowe. Silnik bardzo cichy i całkiem sprawny. Samochód bardziej do komfortowego podróżowania niż do szybkiej jazdy po zakrętach czy sprintu w mieście. Spasowanie elementów nadwozia słabe jak na tę klasę auta, ale nie powiem ,żeby jakoś źle było. Samochód nie lubi dziur nie mam sumienia go katować - słychać że zawieszenie cierpi :). Prowadzenie super.
~Krymus
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Spasowanie elementów karoserii ze sobą uświadamia mnie w przekonamiu,że auto montowane jest po ciemku z zamkniętymi oczami po jednym Krombacherze.
~Jarek
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Dopracowane auto. Wszystko przemyślane, intuicyjna obsługa. Wszystkie systemy działają bardzo dobrze i przyjaźnie dla kierowcy
3,2
~Jacek
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Skrzynia padła w trakcie jazdy na urlop. Konieczność lawety do domu. Auto jest w warsztacie i jeszcze nie znam dokładnie rodzaju usterki, ale potwierdza to zła opinię o tych skrzyniach. (Skrzynia biegów)
Volkswagen Passat B7 Variant