Oceny Volkswagen Passat B7 Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW 2010-2014

Volkswagen Passat B7 Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW 2010-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B7 Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW 2010-2014

~robson 22056
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Samochód z rynku wtórnego EU. Użytkowany na dojazdy do pracy( 12km) i wakacje Jak, dotąd to zmieniłem opony, klocki, i czujnik ABS w lewym tylnym kole. Zrobione 60.000 km żadnej awarii odpukać.... spalanie jak na tak duże auto bardzo niskie przy naprawdę bardzo dużych walorach przewozowych. Ostatnio coraz częściej uruchamia się procedura dopalania DPF ale nic się nie dzieje. Jednynie co mnie irytuje to powracający błąd PP pasażera...
~Wozio
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Auto kupiłem z rynku wtórnego z przebiegiem ok. 150000 km. Wersja z wyższym wyposażeniem. Użytkowane na co dzień do dojazdu do pracy oraz na wyjazdy wakacyjne / urlopowe. Przez całe 2 lata auto sprawuje się bez żadnego problemu. Nie dotknęła go żadna usterka poza wymianą łącznika stabilizatora - koszt ok 80 zł. Poza tym szczegółem auto bezawaryjne - tani w eksploatacji. Komfort jazdy na wysokim poziomie. Auto ciche, super tłumi nierówności,...
~xe84
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Nie wiem co ludzie widzą w tym aucie. Fotele niewygodne. Fotel kierowcy za wysoko. Fatalna jakość wykonania samochodu. Auto z przebiegiem 75tys całe trzeszczało, na nierównościach pokonywanych z niewielkimi prędkościami słychać było pracę całego nadwozia (ocieranie uszczelek drzwi).
~NigdyHyundaia
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Ogólnie bardzo dobre auto. Ładne, ekonomiczne(spalanie), wygodne i bezpieczne i jeśli eksploatowane według zaleceń producenta - bezawaryjne. Jednak zakup DIESLA warto rozważyć ze względu na koszt potencjalnych napraw. Raczej tylko dla kogoś kto diesle po prostu lubi, albo boi się TSI - z resztą słusznie.
~Siemek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Przy prawie 55 tys. po 2,5 roku jazdy nie mam zastrzeżeń. Dobry samochód, który pozwoli sprawnie wyprzedzać, ale czasem brakuje mu zrywności. Dość wygodny chociaż pasażerowie z tyłu nie mają dużo miejsca dla siebie (kierowca 1,85 m). Trudno znaleźć coś do czego można się przyczepić. Trochę nudny, ale niezawodny i dobry.
~Piotrek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Duże, pakowne auto. Jak na takie rozmiary silnik radzi sobie bardzo dobrze. Idealne dla osób które cenią sobie wygodę a preferują raczej spokojny styl jazdy.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B7 Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
5,6
~Damian
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Ładna bryła, plastiki wewnętrzne trwałe, nie to ci w Audi
~Seba
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Pierwsze wrażenie: samochód solidny, dobrze wykonany, średnio wyposażony, przestronny.
~driver72
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Samochod bardzo dopracowany pod kazdym wzgledem,bardzo dobrze wykonczony,dobrej jakosci plastiki i tapicerka,bardzo duzo miejsca,nie wyglada ale wiekszy od b5.5.
~Damian
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Rdza Kazda klamka z dolu Nadkola Klapa przy chwytaku (Karoseria)
Volkswagen Passat B7 Variant