Lista ocen Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2010-2014 (15) - Całokształt

~Salvi
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Dobre auto z małymi mankamentami. Największy z nich to skrzynia biegów dsg - niby taka zachwalana, miękko zmienia przełożenia, szybkie reakcje - a jednak trochę jej brakuje. Za szybko (przy zbyt niskich obrotach) zmienia biegi i jest za krótka a do tego w trybie D czasem zbyt długo zastanawia się nad doborem przełożenia przy mocnym dodaniu gazu. Pozostałe aspekty w normie - obszerne nadwozie, dobra ergonomia, przyzwoite spalanie i koszty...
~Serpico86
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Po zakupie przekonałem się w czym tkwi sukces passata. Auto ma bardzo wiele zalet. Jest praktyczne, (schowki, uchwyty, ergonomia, widoczność, pakowność), przestronne, bezawaryjne, oszczędne, dobrze się prowadzi, ma rewelacyjny silnik i skrzynię biegów. Jedyne na co można narzekać to nudna stylistyka i trzeszczące plastiki (nie wiem jak w aucie za 130 tys może coś skrzypieć). Wcześniej jeździłem accordem i nie wiedziałem co to hałas z okolic...
~Tomek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
To auto wybiera się rozumem nie sercem.Ale na dłuższą metę...to się sprawdza - duże wygodne kombi, pojemny bagażnik, d. dobrze wyciszone (ale bez rewelacji), szybkie, parę fajnych funkcji (np. aktywny tempomat). Dla mnie w sam raz (codziennie przejeżdżam ponad 100 km)
~geralt
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
auto bardzo wygodne i komfortowe, wystarczająca dynamika i w miarę oszczędne przy czym przydałoby się 4x4 i lekko podwyższone zawieszenie. Światła xenonowe, podgrzewana przednia szyba + siedzenia i bezkluczykowy dostęp to dodatki naprawdę wartę swej ceny.
~Jacek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Na pewno duuużo za wcześnie na daleko idące wnioski - w końcu to tylko 9 000 km. Ale pierwsze wrażenie b.dobre, a w końcu po decyzji o kupnie takiego a nie innego auta dobrze by było nie żałować. Na razie naie żałuję - zdecydowanie.
~Maxbike
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Szybki, komfortowy, oszczędny i dobrze wykonany. Brałem pod uwagę Octavię 2.0 TDI 184 KM i Leona z tym samym silnikiem. Jeździłem każdym, wyglądają super, ale jakość wnętrza i ogólne poczucie z jazdy w Passacie jest o klasę wyższe.
~klapa
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
to jakiś żart ten wieśwagen ,rozumiem że dla ludu ale ...chyba ludu pierwotnego ,ciągle we warsztatach ,lepiej wymienic co sie nie popsułó
~carambaras
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
najlepsze auto, jakie dotychczas użytkowałem. z jednym zastrzeżeniem: skrzynia DSG - akurat nie mam szczęścia, szarpie. Im zimniej, tym mocniej.
~Bartoszek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Ogólnie auto ładne i przestronne. Trafiliśmy na bdb model który nigdy nas nie zawiódł. W ocenie nie ma opcji 4 motion jaką posiadamy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
~Bartoszek
Volkswagen Passat B7 Variant