Oceny Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2010-2014

Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2010-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B7 Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2010-2014

~Salvi
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Dobre auto z małymi mankamentami. Największy z nich to skrzynia biegów dsg - niby taka zachwalana, miękko zmienia przełożenia, szybkie reakcje - a jednak trochę jej brakuje. Za szybko (przy zbyt niskich obrotach) zmienia biegi i jest za krótka a do tego w trybie D czasem zbyt długo zastanawia się nad doborem przełożenia przy mocnym dodaniu gazu. Pozostałe aspekty w normie - obszerne nadwozie, dobra ergonomia, przyzwoite spalanie i koszty...
~Serpico86
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Po zakupie przekonałem się w czym tkwi sukces passata. Auto ma bardzo wiele zalet. Jest praktyczne, (schowki, uchwyty, ergonomia, widoczność, pakowność), przestronne, bezawaryjne, oszczędne, dobrze się prowadzi, ma rewelacyjny silnik i skrzynię biegów. Jedyne na co można narzekać to nudna stylistyka i trzeszczące plastiki (nie wiem jak w aucie za 130 tys może coś skrzypieć). Wcześniej jeździłem accordem i nie wiedziałem co to hałas z okolic...
~Maxbike
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Szybki, komfortowy, oszczędny i dobrze wykonany. Brałem pod uwagę Octavię 2.0 TDI 184 KM i Leona z tym samym silnikiem. Jeździłem każdym, wyglądają super, ale jakość wnętrza i ogólne poczucie z jazdy w Passacie jest o klasę wyższe.
~geralt
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
auto bardzo wygodne i komfortowe, wystarczająca dynamika i w miarę oszczędne przy czym przydałoby się 4x4 i lekko podwyższone zawieszenie. Światła xenonowe, podgrzewana przednia szyba + siedzenia i bezkluczykowy dostęp to dodatki naprawdę wartę swej ceny.
~Tomek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
To auto wybiera się rozumem nie sercem.Ale na dłuższą metę...to się sprawdza - duże wygodne kombi, pojemny bagażnik, d. dobrze wyciszone (ale bez rewelacji), szybkie, parę fajnych funkcji (np. aktywny tempomat). Dla mnie w sam raz (codziennie przejeżdżam ponad 100 km)
~Jacek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Na pewno duuużo za wcześnie na daleko idące wnioski - w końcu to tylko 9 000 km. Ale pierwsze wrażenie b.dobre, a w końcu po decyzji o kupnie takiego a nie innego auta dobrze by było nie żałować. Na razie naie żałuję - zdecydowanie.
~Adam
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
mega fajne rodzinne auto, bardzo oszczedne oraz pakowne
~Bartoszek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Ogólnie auto ładne i przestronne. Trafiliśmy na bdb model który nigdy nas nie zawiódł. W ocenie nie ma opcji 4 motion jaką posiadamy
~Bartoszek
~Brzęczyszczykiewicz
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Wyjątkowo komfortowy samochód ze świetnym silnikiem. Wysoka jakość wykonania.
Volkswagen Passat B7 Variant