Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B8 Limousine Facelifting

Srebrnymk6, 3 lata temu
Silnik 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Rok produkcji 2020
Volkswagen Passat B8 Limousine Facelifting 1.5 TSI EVO 150KM 110kW 2019-2021 - Oceń swoje auto
Przereklamowany samochód. Za taką kasę można mieć doposazonego Hyundai i40 z bardziej przyjaznym wnętrzem. Niestety, wg mnie legenda Volkswagena upada.
Silnik ok póki nowy. Dużo niepotrzebnych pierdół typu odłączanie cylindrów, start stop. Długa reakcja po wciśnięciu gazu do podłogi. Silnik na styk do tej budy. Czuć, że to nie 2.0
Skrzynia ok. Wg mnie za długi lewarek.
Dobre resorowanie. Nie buja na wietrze.
Kwestia gustu.
Widoczność bdb. Przednie słupki cienkie jak rurki w rowerze, ale przez to martwe pole mniejsze.
Pokrętła klimy za lewarkiem od biegów. Płytki schowek w podłokietniku. Dodatkowo gniazdo 12V zaraz przy nim. Jak przesuniesz podłokietnik do przodu to nie wejdzie ładowarka z kablem. Jak telefon wisi na uchwycie to kabel ładowarki musi lecieć przez całą konsole. Kupa
Okej
Nie ma szału. Dla zwiększenia miejsca na szerokość, zrobili drzwi cienkie jak w Ładzie. Tunel środkowy mocno wystaje także auto raczej czteroosobowe.
Wyciszenie bardzo dobre. To nie zaskoczenie, bo Seaty też są dobrze wyciszone. Chociaż tutaj grupa Vag coś zrobiła dobrze
Nie wiem to się nie wypowiem. Wg mnie dużo rzeczy które fajnie działają jak są nowe.
Przereklamowany
Nie wiem