Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine (68) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wizz36
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Bardzo dobry. Samochód prowadzi się naprawdę precyzyjnie. Zawieszenie daje radę. Można naprawdę szybko i sprawnie pokonywać zakręty. Jazda po autostradzie jest jak po szynach. Można ponarzekać na układ kierowniczy. Pomimo możliwego wyboru ustawień: sport, eco, normal, nie ma fajerwerków. W trybie sport są większe opory na kierownicy, co się przydaje na autostradach, ale nic więcej. Układ kierowniczy jest przeciętnie responsywny. Nie czuć w...
~Daniel z Łodzi
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
No tutaj moim zdaniem największa porażka. Zawieszenie jest miękkie z dużym skokiem taki kanapowiec do spokojnej jazdy. Ale jest głośne....! Rozumiem, że jeśli ma być miękko na dziurach (w Łodzi są straszne drogi) to będzie bujało na zakrętach, przez co nie ma się poczucia kontroli nad pojazdem przy pokonywaniu zakrętów przy wyższych prędkościach. Ale skoro tak, to przy pokonywaniu nierówności drogi lub torów tramwajowych ma być w środku cicho...
~Piotr
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Z opcjonalnym DCC zawieszenie jest komfortowe ale niestety samochod prowadzi sie zle w trybach comfort i normal. Nie jest stabilny przy wysokich predkosciach i wpada w poprzeczne bujanie. Uklad kierowniczy jest malo bezposredni i malo precyzyjny w polozeniu srodkowym. Przy oponach 215/55 R17 brakuje przyczepnosci przy przyspieszaniu nawet na suchej nawierzchni.
~MaroK
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Brak zastrzeżeń. Komfortowe ,mega stabilne na prostej i zakrętach. Miałem wypadek -boczne uderzenie z dużą prędkością samochód zarzuciło w bok ani przez chwilę nie straciłem kontroli nad pojazdem dało się wyprowadzić na prostą bez dachowania co w przypadku suwów tak modnych teraz nie jest tak oczywiste.
~Paweł1978
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Dobrze tłumi nierówności, przy tym jest dosyć sprężysty. Nie mam adaptacyjnego zawieszenia i nie oszukujmy sie, w Zakrętach wyścigówka to nie jest. Czuć troche, że to kanapa, ale jaka komfortowa. Zjadacz kilometrów na autostradzie, bo na niej jest w swoim żywiole
~Jacek
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Komfort docenia się w trasie, niestety w mieście chyba zbyt miękko. Na tzw. śpiących policjantach zbyt kołysze. Lepiej zachowuje się Talizman lub Insygnia. Skrzypiące zawieszenie mimo braku awarii. 90 tys. po polskich drogach przejechał bez awarii.
~zzr600
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
19 cali felgi letnie, 18” zimowe. Zawieszenie z regulowana siła tłumienia amortyzatorow. Różnice w poszczególnych trybach jazdy są wyraźnie wyczuwalne. Ustawienie „komfort” nawet na 19” jest miło miękkie, z kolei „sport” nie jest wyjątkowo twarde
~Paweł
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Felgi 18 cali ale jest jeszcze komfortowo. dobrze trzyma się drogi. Aktywny tempomat ACC super jak działa, ale niestety kilka razy nie "zobaczył" auta przede mną i chciał mnie zabić. Nie mogę mu wierzyć niestety. Jak działa to w korku jedzie się automatycznie
~Mateusz
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 280KM 206kW
Do wyboru 4 tryby jazdy. Eco, normal, sport i individual. Na trybie Eco mam wrażenie że auto zachowuje się jak ponton. Jest dla mnie za miękko. Sport natomiast powoduje że auto jest wozem drabiniastym :D tryb normal najlepszy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine
~Tomek500
Limousine 1.4 TSI 125KM 92kW
Na miasto tak ( zestrojone jak dawne francuzy ) w trasie auto buja , podmuchy boczne buja . Na dodatek skrzypi jak w startym aucie dwa razy w rok ASO smaruje specjalnym smarem by nie skrzypiało ( masakra i kpina z ludzi )
Volkswagen Passat B8 Limousine