Lista ocen Volkswagen Passat B8 Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW 2015-2019 (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł1978
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Dobrze tłumi nierówności, przy tym jest dosyć sprężysty. Nie mam adaptacyjnego zawieszenia i nie oszukujmy sie, w Zakrętach wyścigówka to nie jest. Czuć troche, że to kanapa, ale jaka komfortowa. Zjadacz kilometrów na autostradzie, bo na niej jest w swoim żywiole
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Felgi 18 cali ale jest jeszcze komfortowo. dobrze trzyma się drogi. Aktywny tempomat ACC super jak działa, ale niestety kilka razy nie "zobaczył" auta przede mną i chciał mnie zabić. Nie mogę mu wierzyć niestety. Jak działa to w korku jedzie się automatycznie
~antolek
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
generalnie OK ale niestandardowe zużycie opon trochę pogarsza opinię. Dodatkowo skrzypienie gdzieś na wachaczach. Opinia serwisu, że gdzieś dostał się piasek i nawet jak wymienią moż być to samo.
~Michał
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Mam wykupione adaptacyjne zawieszenie DDC, na początku myślałem, że bedzie to kolejny bezsensowy barier, natomiast szybko zmieniłem zdanie, następnym razem napewno zaznaczę to w opcji.
~E.R.
Niczym stare Renault jadąc 120 modlisz się by nie wyleciał z drogi