Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B8 Limousine

Piotr W, 6 lat temu
Silnik 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Rok produkcji 2015
Volkswagen Passat B8 Limousine 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : najbardziej jestem milo zaskoczony bardzo malym spalaniem jak na tak duze auto.
jak na dieselka 150 koni autko zbiera sie bardzo dobrze a nawet lepiej niz bdobrze! bardzo wygodne , dobra widocznosc z kabiny. spalanie super, srednia po 4tys. km 5 l/100km
silnik super bardzo żwawy jak na 150 koni, w miare cichy w porownaniu do mojej starej astry 1.7cdti. narazie odpukać bez problemów z silnikiem .
biegi dardzo dobrze spasowane i mieciutko wchodzą , jestem zadowolony.
dobrze trzyma sie drogi, na zakretach czuc spory zapas przyczepnosci, w trybie sport bardzo ciezko chodzi kierownica, zwlaszcza podczas parkowania tylem. po zmianie na ECO kierownica chodzi leciutko .
swietna widocznosc z kazdej strony, lustro wsteczne dobre , boczne mogly by byc ciutke wieksze ,jak w moim poprzedniku a5. przydala by sie kamera cofania w standardzie!
wszystko ladnie i pieknie dopasowane , no moze po za cieniutka kierownicą i wąskim siedzeniem , dla duzego chłopa jak ja, moze sie przyzwyczaje z czasem.
bez problemu , z tym ze nie mam cyfrowego wskaznika temperatury w aucie , wada konsrtukcyjna? sterowanie temperatura w aucie za tyle kasy to jakas kpina :D
duzoooooo miejsca! i bardzo wygodnie .
nawet cicho ale moglo by byc lepiej .
passat b8 z grudnia 2015roku 28.800km. 150 koni bardzo duzo mocy jak na te 150 koni , jezdzilem (test przed zakupem) 1.6 tdi i straszne dno w porownaniu do 2.0 tdi. srednia spalani z komputera po 4tys km wyszła 5 litrów! super wynik jak dla mnie, w porownaniu do mojego poprzedniego, audi a5 z 2008r 2.0 tfsi quattro z remapem na 250koni ktory palił mi srednio 14l/100km bezyny. polecam passata z 2.0 tdi pozdrawiam Piotr
stosunek .cena do ilosci kilometrow i rocznika super . dlatego wybralem passata.
narazie bez usterek w koncu to prawie nowe auto :D
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW [l/100km]

Volkswagen Passat B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Volkswagen Passat B8 Limousine