Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B8 Limousine

Michał, 6 lat temu
Silnik 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Rok produkcji 2016
Volkswagen Passat B8 Limousine 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Inne : Polecam lampy top led. Dobrze świecą a i opcja jazdy na światłach długich gdzie same wycinają pole aby nie oślepiać auta jadącego w naszą strone jest Ok.
Póki co zero problemów. Spalanie zadowalające. Zapchały się spryskiwacze ale gdy przedmuchałem sprężonym powietrzem okazało się ze to wina meszek. Naprawione samemu.
Samochód użytkuje na trasach. Silnik jest elastyczny i dobrze wyciszony.
Biegi wchodzą jak należy.
Zawieszenie zestrojone akurat. Po długich trasach nie jestem zmęczony, dobrze trzyma się drogi ale tez wybiera nierówności jak należy.
Wszystko pod ręka. Bez czytania instrukcji wiadomo co do czego służy. Pokrętła od klimatyzacji i cały panel jest przejrzysty. Kierownica co prawda ma dużo przycisków i to tez od aktywnego tempomatu i tego trzeba się akurat nauczyć.
Jazda trasa do 100 km/h komputer pokazuje 4.4L/100 Jazda trasa prędkości 140-160 komputer pokazuje 6-6.5L Jazda trasa 180-200 komputer pokazuje do 8L Jeśli nawet trochę przekłamuje to i tak uważam ze wynik jest dobry. Przy mojej jeździe na przełomie ostatnich kilku tys km spalanie to 7L/100km 70%trasa 30%miasto. Jazda naprawdę żwawa nie oszczędzając samochodu
Auto w leasingu. Z wyprzedaży rocznika. Katalogowo 137, zeszli na 114 + 2.5tys za pakiet przeglądów. Myślałem o superbie ale dostałem gorszą ofertę. Oglądałem z wyprzedaży jeszcze gołe BMW 518d lub 520d cena 150tys i w górę.
Zgłoszę podczas serwisu olejowego. Drzwi tylne są tak spasowane że karoseria jest porysowana od zamykania i ich otwierania. Opcja czytania znaków wyjeżdżając z salonu nie działała ponieważ vw ma jakimś problem z tym tematem na terenie polski. Podobno aktualizacja map ma naprawić temat
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW [l/100km]

6,1
Volkswagen Passat B8 Limousine