Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B8 Variant

Michał, 6 lat temu
Silnik 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Rok produkcji 2017
Volkswagen Passat B8 Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : Generalnie spory rzeczy zaskoczyło mnie na plus ale najlepsze są adaptacyjne światła LED. Prawdziwa rewelacja, generalnie kogo woziłem powiedział WOW. Poprzednimi samochodami nienawidziłem jeździć w nocy. Tym nie ma dla mnie znaczenia czy to dzień czy noc.
W skali od 1 do 5, samochód oceniłbym na 4,5. Detale zdecydowały o tym ,że nie dałem 5 gwiazdek. Samochód wybierałem według dwóch podstawowych kryteriów: wielkość przestrzeni dla pasażerów w środku i wielkości bagażnika, drugą kluczową kwestią było finansowanie. Sprawdziłem całą dostępną ofertę i wybór padł na Passata Kombi w wersji Highline.
Mocny, cichy, elastyczny a przy spokojnej jeździe jest całkiem ekonomiczny.
Nie ma się do czego przyczepić.
Idzie jak po szynach.
Absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Bardzo dobra widoczność w lusterkach. Rewelacyjne światła.
Jest super. Klapa bagażnika jest dość ciężka i jeśli mógłbym to teraz wziąłbym elektrycznie zamykaną klapę bagażnika.
Jak dla mnie zbyt ostra klimatyzacja. Mogła by działać trochę delikatniej. Bardzo szybko się schładza, nie jestem pewien ale chyba przy szybkim schładzaniu podaje chłodniejsze powietrze niż zadane na panelu. Jak dla mnie jest to pewien minus.
Hit. Pięć osób może podróżować w komfortowych warunkach. Często jeździmy w trasy do 300km w piątkę (3 dorosłe osoby i dwa foteliki), narzekań nie ma, alternatywą jest chyba tylko Superb albo Vany.
Jest bardzo dobrze.
Na ten moment ciężko się odnieść.
Jak sobie porównam co mógłbym mieć za podobne pieniądze to jestem bardzo zadowolony.
Dwie akcje serwisowe.
Nic się nie wydarzyło.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW [l/100km]

Volkswagen Passat B8 Variant