Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B8 Variant

B8 Tdi, ponad rok temu
Silnik 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Rok produkcji 2017
Volkswagen Passat B8 Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW 2015-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Świetny. Ekonomiczny cichy elastyczny 230 240 daje radę .
Zawieszenie : Skrzypi lekko na porzecznych nierównościach. Jest to typowa przypadłość zawieszania dcc , fabryka mówi że ten typ tak ma.
Nie żałuję kupna , jeżdżę różnymi atutami w pracy . Za 70 tysięcy stosunek cana jakoś wyposażenie i zadowolenie najlepsze.
Dynamiczny, cichy bezawaryjny, a przedewszystkim oszczędny wynik 4.5 l jadąc ok 90 110 bez wysiłku co jest świetnym wynikiem jak na prawie 200koni i masę auta.
Dobra długość przełożeń . Biegi wchodzą ładnie (manual)
Mam zawieszenie dcc ustawiasz i nasz taką charakterystykę jaką chcesz. Trzeba mieć tylko na uwadze, że z założenia to twarde i sztywne auta a nie miękka pływająca kanapa .
Wygląda ładny . Kolor też jednak lakier mógł by być lepszej jakości . Łatwo odpryski do gołej blachy.
Bez zastrzeń.
Zastawiałem się nad 508 ale tam wszystko jest, ale nie jest dobrze pomyślne . Tu wszystkie ergonomicznie i na swoim miejscu.
Mam Webasto wraz z wentylacją. Polecam . Polecam ogrzewanie kierownicy. 3 strefowa klimatyzacja działa jak należy i jest cicha .
Jak na długość 4.8 m bardzo dużą .
Podwójne klejone szyby i jest dobrze . Chodź mam wrażenie, że poprzednik (b7) był podobnie wyciszony a nie miał podwójnych szyb.
Drogie zawieszenie . Rzadsze dedykowane wymiary opon przez co droższe. Chodź osobiście po za bateria w kluczyku awarii brak .
Świetna. zwłaszcza w wersji higtline
Brak czegokolwiek . Po roku komputer podpięty profilaktycznie nic po za utratą ciśnienia i bateria w kluczyku nie było w pamięci.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW [l/100km]