Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (66)

~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Polo II po lifcie (\"86c2f\") to idealne auto dla studenta, początkującego kierowcy lub jako auto do miasta, albo drugie auto w rodzinie. Warunek to: dokładnie sprawdzić auto przed zakupem!, kupić tylko zadbany, doinwestowany egzemplarz,zainteresować się choć odrobinę mechaniką Poli i znać jej kilka słabszych punktów. Pola odwdzięczy się wtedy bezawaryjnością i ekonomicznością. VW Polo II po lifcie to najlepszy samochód w swojej kategorii!...
3,7
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
ogólnie auto wypada całkiem korzystnie jak na pierwszy samochód dla młodego kierowcy. jeśli ktoś jednak chce się przesiąść z BMW do polo-może się nieco rozczarować ;) w swojej klasie jednak jest to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy samochód. ja sam nie kupiłbym go jednak jeszcze raz, teraz marzy mi się coś mocniejszego :)
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Kocham ten samochód :) Ja mam polo coupe z 1994 roku ale w budzie polo dwójek. Jest piękny zwinny bezawaryjny :) Ojciec ma Polo Kombi 1992 Diesla :) Ten model a już napewno ta marka pozostanie u nas w rodzinie na wieki :) Auto nie do zdarcia a jakie piękne :) (Coupe ładniejsze jest oczywiście od Kombi mimo że bagarznik ma nieco mniejszy :))
3,7
~Łukasz
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Super fura na pierwsze auto - mała, zwinna, dynamiczna (o ile jedziesz sam), ekonomiczna i dość niezawodna. Daje sobie radę w lekkim terenie i w ciasnych zakrętach. Ma spory bagażnik, a po złożeniu siedzeń da się przewieźć pralkę. Super autko na codzienne dojazdy do pracy i na zakupy. Wyjazd w trasę w 4 osoby i z bagażem jest już jednak karkołomny - zero przyśpieszenia, a o wyprzedzaniu można pomarzyć. Za to koszt podróży znikomy :)
~pietia
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jestem ogólnie zadowolony. W przyszłości chciałbym nabyć samochód tej samej marki (miałem okazję wielokrotnie jeździć vw golf II, vento, i lupo i doceniam niezawodność i styl marki )
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Idealne auto dla świeżego kierowcy, który musi zrozumieć jego działanie i nauczyć się ogólnych zasad. Usterki o ile jakieś będą, są proste do naprawy a jeszcze prostsze do zdiagnozowania z powodu prostej konstrukcji samochodu. Polówka wyposażona jest biednie, ale mamy tu wszystko co niezbędne do jazdy. Za tą cenę, jak najbardziej warto. Teraz pora na coś mocniejszego
2,6
~maks_1981
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Szukam frajera na moje jeżdzidło...Kupuję mazdę 323 f i mam nadzieję,że skonczą się problemy.Ale i tak kocham moją pszczółke bo jest moja i zapracowałem na nią ciężką pracą
~krzych_159
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Do miasta wystarczy na trasie dostaje zadyszki najlepiej nie przekraczać 100km/h bo jest strasznie głośno no. Mimo sporego przebiegu nie bierze oleju. Jak się rozgrzeje to go prawie wcale go nie słychać. Co najważniejsze bezawaryny!!! (Silnik)
~Tomek 24 lata użytkownik polo 92 1.0 coupe
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jak na pierwszą furę tak na 1,5 roku do 2,5 roku użytkowania to jak najbardziej polecam, późniejsię nudzi... ale może jakiś TUNING....
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
8,6
~warrior
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Za całokształt autko otrzymuje 5 ceny czesci wachaja sie od 20-200 zł z wymiana bywa podobnie (wymiana tarcz i klocków hamulcowych zimering w skrzyni pasek alternatora i rozrzadu pompa wodna to koszt z naprawą 580 zł)
Volkswagen Polo II Hatchback