Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (38) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Polo II po lifcie (\"86c2f\") to idealne auto dla studenta, początkującego kierowcy lub jako auto do miasta, albo drugie auto w rodzinie. Warunek to: dokładnie sprawdzić auto przed zakupem!, kupić tylko zadbany, doinwestowany egzemplarz,zainteresować się choć odrobinę mechaniką Poli i znać jej kilka słabszych punktów. Pola odwdzięczy się wtedy bezawaryjnością i ekonomicznością. VW Polo II po lifcie to najlepszy samochód w swojej kategorii!...
~Łukasz
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Super fura na pierwsze auto - mała, zwinna, dynamiczna (o ile jedziesz sam), ekonomiczna i dość niezawodna. Daje sobie radę w lekkim terenie i w ciasnych zakrętach. Ma spory bagażnik, a po złożeniu siedzeń da się przewieźć pralkę. Super autko na codzienne dojazdy do pracy i na zakupy. Wyjazd w trasę w 4 osoby i z bagażem jest już jednak karkołomny - zero przyśpieszenia, a o wyprzedzaniu można pomarzyć. Za to koszt podróży znikomy :)
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Idealne auto dla świeżego kierowcy, który musi zrozumieć jego działanie i nauczyć się ogólnych zasad. Usterki o ile jakieś będą, są proste do naprawy a jeszcze prostsze do zdiagnozowania z powodu prostej konstrukcji samochodu. Polówka wyposażona jest biednie, ale mamy tu wszystko co niezbędne do jazdy. Za tą cenę, jak najbardziej warto. Teraz pora na coś mocniejszego
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Kocham ten samochód :) Ja mam polo coupe z 1994 roku ale w budzie polo dwójek. Jest piękny zwinny bezawaryjny :) Ojciec ma Polo Kombi 1992 Diesla :) Ten model a już napewno ta marka pozostanie u nas w rodzinie na wieki :) Auto nie do zdarcia a jakie piękne :) (Coupe ładniejsze jest oczywiście od Kombi mimo że bagarznik ma nieco mniejszy :))
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
ogólnie auto wypada całkiem korzystnie jak na pierwszy samochód dla młodego kierowcy. jeśli ktoś jednak chce się przesiąść z BMW do polo-może się nieco rozczarować ;) w swojej klasie jednak jest to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy samochód. ja sam nie kupiłbym go jednak jeszcze raz, teraz marzy mi się coś mocniejszego :)
~szoszo
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Auto wedlug mnie napewno nadaje sie dla poczatkujacych kierowcowi dla tych ktorzy nie za bardzo orietuja sie w motoryzacji, z ksiazka serwisowa mozna przeprowadzic wiekszosc napraw samemu. Auto dosc ekonomiczne, wykonczenie w srodku moglo by byc lepsze. Poand to troche chalas przy jezdzie po tzw. kostce. Poza tym ok.
~Janekk
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
auto nie do zdarcia... dręczą go drobne niedomagania ale przez prawie 3 lata i 60 tys. km przejechanych tym autem nigdy mnie nie zawiodło... jestem bardzo zadowolony chociaż były momenty trudne kiedy sypało się wszystko po kolei... zaraz po zakupie władowałem kupe hajcu ale nie żałuję!
~Ralfi
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Jestem zadowolony z tego modelu widocznosc jak wewnatrz akwarium:) Prostota budowy i dostepnosc czesci za skromne pieniadze.Jedyny mankament to ogrzewnie nie dosc ze wolne sie nagrzewa to i na dodatek cieple powietrze dmucha tylko na szybe i nogi.
~warrior
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Za całokształt autko otrzymuje 5 ceny czesci wachaja sie od 20-200 zł z wymiana bywa podobnie (wymiana tarcz i klocków hamulcowych zimering w skrzyni pasek alternatora i rozrzadu pompa wodna to koszt z naprawą 580 zł)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
8,6
~Bartosz
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
dobre auto dla niedoświadczonego, młodego kierowcy ze zbyt ciężką nogą - trudno o wypadek przy tak małych prędkościach jakie można z niego wycisnąć i dobrze trzyma się drogi, jak na takie małe i wąskie koła
Volkswagen Polo II Hatchback