Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Przestrzeń dla kierowcy jest dobra siedzi się wygodnie do wszystkiego blisko i pod ręką. Pasażer z przodu ma jak kierowca tylko bez pedałów i kierownicy tak że i mu jest dobrze :) Jeśli chodzi o tył to trzech rosłych chłopów nim jechało i nie narzekali no może przy wsiadaniu i wysiadaniu bo to wkońcy trzy drwiowy jest samochodzik tak że przez pochylane siedzenia trzeba się przedostać ale miejsca dla trzech wystarczyło a dla dwójki pasarzerów...
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
tu niestety nie jest za fajnie. jako kierowca szoruję głową o sufit, mimo że jestem niewysoki. może to być wina złego ustawienia siedzeń ;) Pasażer nie może narzekać, to chyba najlepsze miejsce w aucie ;) O ile jednak z przodu da się pomieścić, o tyle z tyłu jest już naprawdę ciasno. w praktyce więc z samochodu pięcioosobowego robi się czteroosobowy, gdzie dwie siedzące z tyłu nie mają komfortowych warunków...
~xxx
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
mój jest zarejestrowany na 5 osób czyli format 2+3, wygodnie jest w formacie 2+2 ale gdy ja przy moim wzroście wygodnie rozsiądę się za kierownicą to z 2+3 robi się 2+1:)co prawda da się upchnąć 4 osoby kiedy ja prowadzę ale współczuję pasażerom z tyłu:P
~Tomek 24 lata użytkownik polo 92 1.0 coupe
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
jak na taki lekki samochód z taki silnikiem przestrzeni jest mnóstwo, i dla pasażerów i do przewozu nawet materiałów budowlanych. Po złożeniu tylnej kanapy otwiera się przed nami luk bagażowy jak w jakimś kombi
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Tak jak pisałem wcześniej-jest dobrze. Wygodnie i przytulnie będą siedzieć 4 dorosłe niemarudzące osoby;D. 5 osób to tylko po mieście na krótkich dystansach! Pies już raczej w bagażniku:D
~pietia
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Miejsca wewnątrz wystarczy spokojnie dla 4 osób ale 5 też bez większych problemów też wpakujemy. Do środka wejdzie rower górski (najlepiej wymontować siedzisko kanapy i złożyć oparcie - max. 5 minut roboty)
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Osoba z przeciętnym wzrostem nie będzie miała problemu ani z przodu ani z tyłu, czasem zdarzyło sie, że musiałem poprosić o przesunięcie kolana bo blokowało zmianę biegów.
~Łukasz
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Z przodu miejsca jest zaskakująco dużo, a fotele wygodne. Tylne miejsca nie powinny posiadaczy interesować, chociaż jeśli ktoś ma 170cm wzrostu nie będzie narzekał nawet jadąc z tyłu.
~Janekk
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
można w miarę wygodnie podróżować w 2-3 osoby... bagażnik przyzwoity zwłaszcza po rozłożeniu tylnej kanapy - wtedy można tym autem zorganizowac nawet przeprowadzkę
~warrior
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
przednie fotele ok z tyłu troszke gorzej ale w tej wersji nie dziwie sie bo tylne fotele maja byc złożone tworzac wieksza przestrzen ładunkowa
Volkswagen Polo II Hatchback