Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (39) - Silnik

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Silnik ma przejechane ponad 300tys.km a mimo to nadal ma bardzo dobrą kompresję i moc.Mimo 45kucy jest dość elastyczny-trzeba tylko zawczasu dobierać biegi^^. Nawet w 3 osoby+pełny bagażnik można dzielnie sobie radzić na drodze. Utrzymując średnią prędkość ok.90km silnik zadziwi oszczędnością niejednego diesla! Wadą jest długie nagrzewanie w zimie. W lecie pełnię mocy i elastyczność zyskuje przy 90C i przejechanych~~40km. Niestety w zimie to...
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
nie jest bogiem prędkości, nie posiada wielkiej mocy, ale jednak nie mam mu wiele do zarzucenia. chodzi jak pszczółka (a przecież to auto ma już 15 lat), nigdy nie miałem z silnikiem żadnych problemów, nie bierze oleju, odpala od razu o każdej porze roku... po prostu jest solidny. a przy wyższych obrotach (pow. 3000) śmiga zaskakująco miło :)
~krzych_159
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Do miasta wystarczy na trasie dostaje zadyszki najlepiej nie przekraczać 100km/h bo jest strasznie głośno no. Mimo sporego przebiegu nie bierze oleju. Jak się rozgrzeje to go prawie wcale go nie słychać. Co najważniejsze bezawaryny!!!
~Jerzy235858@wp.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Silnik pracuje doskonale i jest bardzo elastyczny.Po tym przebiegu silnik bierze minimalne ilości oleju pomimo że nie pokonuje długich tras.Silnik zimny zapala bez problemu w niskich temperaturach za pierwszym razem.
~xxx
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
jak na taką pojemność to całkiem przyzwoicie sobie radzi(szczególnie w mieście).w trasie też w porządku (rozpędziłem go do 115stu i nie wiem czy pojedzie jeszcze szybciej bo prosta się skończyła:)
~marys801
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
jak na 1.0 to nawet nieźle,jeżeli ktos jeździ normalnie to praktycznie bezobsługowy,mam 4 skrzynie i ten silnik nieźle sobie radzi.troche gorzej jak siedzi komplet osób-ale to autko miejskie a nie limuzyna.
~Merol
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Świetny, dynamiczny pomimo małej pojemności silnik, który nie posiada ŻADNYCH wycieków i niespodzianek, pali na dotyk nawet w 20 stopniowym mrozie(sprawdzone w zeszłą zimę).
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Silnik odpalał zawsze, nawet przy -10 stopniach, chodził płynnie, wiadomo, demon prędkości to nie jest, ale jak na te lata sprawuje się wzorowo.
~Tomek 24 lata użytkownik polo 92 1.0 coupe
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
silnik mimo swojego wieku pracuje równo, nie miałem nigdy problemu z odpalanniem, cichy , jedynie przewody elastyczne ulegają powolnemu rozkładowi.
~a.sl@op.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
silnik nie jest mocny, do miasta się nadaje, w trasę niestety wymaga cierpliwości, ale elastyczność jest dobra
Volkswagen Polo II Hatchback