Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Pola bardzo dobrze trzyma się drogi. Jak na samochód z tamtych lat to jest idealnie zestrojony. Nawet w porównaniu do współczesnych aut miejskich wypada dobrze. Auto zachowuje się w sposób przewidywalny. Nawet umyślnie ciężko je wprowadzić w poślizg:D Ponadto jest dość wytrzymałe, dobrze radzi sobie z polskimi drogami. To istny Panzerkampfwagen;). Jest również \"stosunkowo\" komfortowe, ale cudów się nie spodziewajcie;P
~Łukasz
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Super, bezpośredni układ kierowniczy i zawieszenie - doskonały jako pierwsze auto do nauki szybkiego wchodzenia w zakręty i wyczuwania nawierzchni. Krótki rozstaw osi i dość duży prześwit pozwalają na bezstresową jazdę nawet po mocno zniszczonych nieutwardzonych drogach. Dobry na grzyby, na ryby i do poszalenia w ciasnych łukach
~pietia
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Doskonale skonstruowane! Samochód pewnie wchodzi w zakręty, jakby po szynach. Jednak na śliskiej nawierzchni, słabszych oponach i nerwowym lub agresywnym stylu jazdy ujawnia się podsterowność (do opanowania). Zawieszenie przechodzi "poligonowe" próby na polskiej ziemi już ok 8 lat i nadal trzyma się dzielnie.
~maks_1981
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Małe,krótkie autko to brak luksusów na wybojach i motocrossie w centrum Gdańska.Mam normalne sprężyny ale były za długie to je skrócili spece od tunningu-a mi na wybojach radio wyskakuje z kieszeni,pokrywy od głośników walają się po całym aucie
~krzych_159
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Zawieszenie raczej twarde ale za to odporne na polskie drogi, bardzo prosta budowa zawieszenia z tyłu belka a z przodu mcperson, słabą stroną autka są złabe wachacze szybko się wykszywiają. Części taniocha ale ciężko dostać.
~Jarek41
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Brak wspomagania nie przeszkadza jakoś bardzo, czasem zdarzyło się też poślizgnac w miejscach w których nie powinno się to zdarzyć, poza tym wszystko jest takie, jak w ponad 20 letnim samochodzie powinno być.
~Tomek 24 lata użytkownik polo 92 1.0 coupe
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
sprawuje się nieźle lecz dość sztywno niedawno wymieniłem amortyzatory i tylne sprężyny myślałem że poprawi to komfort jazdy ale niestety. mój wóż jest sztywny i czuje każdą dziurę w ulicy.
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
na nierównościach zawieszenie wydaje się zbyt twarde (trzęsie całym autem), na zakrętach zbyt miękkie (znacznie się przechyla). nie jeździ się najgorzej, ale mogłoby być lepiej...
~warrior
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
prowadzi się lepiej niż niejedno auto o podobnych rozmiarach amortyzatory wybieraja nierównosci hamulce jeszcze nigdy mnien ie zawiodły nawet na oblodzonej nawierzchni wersja bez abs
~a.sl@op.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
brakuje wspomagania, samochód prowadzi się równo, choć dziury w drogach robią swoje i czuję małe luziki na drążkach, kierownica skrzypi :)
Volkswagen Polo II Hatchback