Lista ocen Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW 1989-1994 (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~raf.magia@interia.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Widoczność jest bardzo dobra widać z przodu, widać z tyłu i pobokach również :) Nie trzeba wytężać wzroku aby coś dostrzec ani zastanawiać się przez którą szybkę bylo by widać lepiej lub w które lusterko spojrzeć. Poprostu jak spojrze tak widze nic mi nie przeszkadza ani nie zasłania :)
~KRUGER
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Sądzę, że widoczność jest naprawdę bardzo dobra. Szczególnie w mieście przydaje się sylwetka coupe, bo można idealnie manewrować na parkingach. W mieście wciskam się w każdą lukę, a inni patrzą na moją Polę z zazdrością:D. Brak znaczących \"martwych punktów\".
~endriu
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
doskonała. wąskie słupki i duże szyby umożliwiają wychylenie się w każdym kierunku, tyłem można jeździć z równym powodzeniem jak przodem ;)
~krzych_159
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
polowka ma duze szyby i wszystko doskonale widać, siedzi się dosyć wysoko, troche małe lusterka.
~Łukasz
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Na boki i do przodu super. Mój miał dość wysoko uniesiony kuper, więc tylko za widoczność do tyłu ta 4.
~Pyjo // pyjohead@o2.pl //
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Widoczność dobra we wszystkie strony, troszkę tylko słabo z widocznością w prawym lusterku :/
~VWZONE.pl
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
widoczność swietna, chyba że lerzymy na fotelu i oglądamy wszystko zza bocznego słupka
~Janekk
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
cieniutkie słupki, wielkie okna (tylne boczne) powodują bardzo dobra wudoczność
~Teodor1
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
Duże przeszkole powierzchnie powodują doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
8,6
~marys801
Hatchback 1.0 KAT 45KM 33kW
niezła widocznośc ale osobą wysokim przeszkadzaja przednie słupki.pozaty ok
Volkswagen Polo II Hatchback