Lista ocen Volkswagen Polo III (304)

~MaxM
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Posiadam najbogatszą wersję. Zakupiona jako 10 latek w 2008. Po za paroma mankamentami bardzo fajny samochód. zgrabny i pojemny. Silnik skrzynia biegów i elektryka praktycznie nie do zajechania. Prosty w obsłudze i w naprawach. Wiele elementów przy odrobinie samozaparcia można z powodzeniem zrobić samemu. Roztropność oryginalnych części jak i zamiennikow w sensownej cenie powoduje ze jest to dość wdzięczne auto. A przy odrobinie miłości ze...
~jerzy_poradzisz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Moim zadniem mimo tych wszystkich wad to najlepszy samochód w tak niskim budżecie do miasta, czy dojazdy do pracy. Jeżeli nie wymagacie dużo od samochodu a chcecie coś komfortowego to naprawdę jest to idealny wybór. Tylko najlepiej wziąć 1.6, spalanie to samo a jednak nie będzie aż tak brakowało mocy. Samochód zrobił trasę 1000km bez zająknięcia
3,6
~citizen
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jeżdżę tym samochodem od 2005 r. , a mamy rok 2014, wiec mogę coś o nim powiedzieć. Samochód spisuje się ogólnie dobrze, zważywszy na fakt, że jakoś przesadnie o niego nie dbam, głównie z braku czasu :). Polo z silnikiem 1,4 dm3 60 KM, to bardzo oszczędne auto, które przy normalnej jeździe spala ok. 6L/100 km. I to jest, moim zdaniem, jego największy atut. Jeżeli się o niego dba, przestrzega minimum czynności obsługowych i w miarę szybko...
~Klima
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Całokształt gdy odrzucimy to iż jest to kombi otrzymamy ładny samochód o sympatycznej sylwetce i przyzwoitych osiągach. Ponadto po złożeniu siedzeń otrzymamy dużo miejsca.
~giernal
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Doskonała propozycja dla osób nie lubiących wyróżniać się z tłumu, które praktyczność stawiają nad ekstrawagancję oraz cenią sobie łatwość odsprzedaży auta.
3,8
~Michał_S
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Samochód idealnie nadaje się do miasta dzięki niewielkim wymiarom i żwawemu silnikowi. Martwi spore spalanie oraz sporo drobnych usterek, które psują dobre wrażenie. Mimo wieku, samochód wygląda bardzo ładnie i świeżo. Kiedy za kółkiem siądzie kompetentna osoba, polówka jest w stanie zmazać uśmieszek z twarzy wielu ulicznych \"cwaniaków\"
~Tomek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem zadowolony z tego auta. Wszędzie się nim zaparkuje, tanio i komfortowo dotrze do celu. Nie budzi niepotrzebnych chęci rywalizacji na drodze, jest neutralne. Bardzo mi przypadł do gustu otwierany dach z brezentu na całej długości.
~Paweł
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Po dwóch latach, mimo, że autko jest wiekowe, jazda nim dalej mnie cieszy. Absolutnie żadnej awarii, która by mnie unieruchomiła na szosie.
~Kamil
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
hmmm.. ogolnie dalbym temu samochodowi ocene 4,5! Kupilem go jak mial 99tys.. od starszego pana ktoremu naleza sie wyrazy szacunku jak dbal o auto.. swietnie utzrymany egzemplarz! zycze wszystkim by tak kupowali.. kosztowal odrobine wiecej ale oplcilo sie.. kazdy zazdrosci mi gdy oglada moje POLO! Wierzcie lub nie.. Piekny lakier grafitowy metalik -perfekcyjnie utrzymany od nowosci! kupiony w salonie w Rzeszowie. MALO MIEJSCA DLA...

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mzebrows@gmail.com
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo dobrze zrobione, bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją. Materiały dobrej jakości i miłe w dotyku. Rozwiązania przemyślane tak, by autko było praktyczne.Niestety moja przygoda z Polo dobiegła końca, gdyż potrzebowałem większego samochodu. Kupiłem mazdę z tego samego rocznika i bardzo często mam ochotę ja sprzedać i wrócić do polo.