Lista ocen Volkswagen Polo III (398) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 464 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol19
Hatchback 1.3 55KM 40kW
zdarzaly sie drobne usterki np termostat zamek przednich drzwi,linka sprzegla.pozatym czasami sie drzwi przycinaja,ale podobno ten typ tak ma:)ogolnie jest ok jak na taki przebieg (225000)
~HAUER
Hatchback 1.3 55KM 40kW
tzw. duperelki przytrafiają się zawsze, w moim przypadku było ich bardzo mało. immobilizer czasami nie chciał dogadać się z kluczykiem, ale po kilku prośbach i groźbach wszystko wracało do normy.
~Exlusiv24@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Dbanie o samochód, systematyczne przeglady i w pore wymieniane uszkodzone elementy sprawiaja ze jest to samochod praktycznie niezniszczalny, do tego czesci sa w przyzwoityh cenach o ile nie kupowac w ASO
~Adrian
Hatchback 1.0 45KM 33kW
W ciągu 4,5 miesiąca zrobiłem 12000km i nie miałem absolutnie żadnych problemów i z tego co wiem poprzedni właściciel też jeździł bez usterek. Czekam tylko do wiosny na wymianę tłumika środkowego
~pluschowa, furia007@yahoo.de
Hatchback 1.6 i 16V GTI 120KM 88kW
Mam go juz 2 lata (auto ma 4 lata) i oprocz okresowych badan serwisowych i jednego problemu z klimatyzacja, nigdy nie mialam powodu, aby pojawic sie w warsztacie czy sklepie z czesciami zamiennymi.
~Śmieszko I
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Prościej by było napisać miesiące w których auto przez 5 lat mojego używania nie stało u mechanika czy części których tam nie wymieniono... Silnik to jedyna niezawodna część tego auta.
~Zadowolony z Polo 6n2
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Drobne to jedynie: raz 30000 trzeba wymienić oring wybieraka skrzynie biegów. Po tym przebiegu zaczyna się sączyć olej skrzyni biegów. Więc lepiej wymieniać, potem kapie na kostkę itp.
~CriseQ
Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW
Dość słaba jakość plastików. Przy rozbieraniu tapicerki nie trzeba się trudzić aby urwać jakiś zaczep lub element taki jak osłonki gałek od sterowania lusterek.
~Klima
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Wszytko w jak najlepszym porządku. Nic się nie urywa ani nie trzeszczy. Wykonanie wzorowe. Ostatnio na osiedlu chcieli mi antenę urwać ale im się jej wyrwać nie udało :D
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III
5,3
8,2
9,4
~Dieslo
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Awaria przełącznika elektrycznych szyb z przodu. Problem z otwieraniem samochodu i klapy bagażnika kluczem jak się cały czas używa pilota od zamka centralnego.