Oceny Volkswagen Polo III Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW 1999-2001

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW 1999-2001

3,6
~polo owner
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Póki co 3. Dużych awarii póki co nie ma. Drobnych trochę jest. Elektryka w tym samochodzie to porażka. Awaria elektrycznych szyb, światła mijania, stopu, oświetlenie bagażnika. Szybciutko popsute zamki w drzwiach. Skrzynia biegów też niezbyt precyzyjna. Zalety - dobry silnik, nadwozie prawie zero korozji (15 lat auto). Dobrze się prowadzi. W miarę wygodny. Bardzo duży bagażnik.
~anita49@op.pl
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
jes to bardzo dobre auto.Biorę pod uwage moj ostry styl jazdy.Nie chodzi tu o szaleństwa lecz "elastyczną i ergonomiczną" szybką jazdę ze średnimi prędkościami w okolicach 80-100 po mieście i 100-130 poza miastem.Nie mowię tu o autostradach czy drogach ekspresowych. To autko w trzech dużych chłopóe bujnęło sie w okolicach 185 km/h. Nie bajerzę.
3,8
~stanik@go2.pl
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Nie chwalac dnia przed zachodem, usterek powaznych w ostatnim okresie mniej, praktycznie rok przejezdzony bez powaznej awarii (dlatego ocena 4), drobne przeziebienia usuniete szybko, bezproblemowo i dosc malym kosztem. Prawdopodobnie to juz ostatnia zima tym samochodem.
1,9
~artur
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Jak na ten rocznik auto z wyglądu bardzo brzydkie, duże spalanie, słabe wyciszenie, niewygodne, dosyć awaryjne i części nie taki znowu tanie
~litex
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
EXTRA - to moje pierwsze autko i nie mam wiekszych zastrzezen oprocz ogrzewania bo dlugo sie troszke czeka... i malu zbiorniczek na
2,9
~auer998
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
jeśli ktoś ma ten sma problem z samoregulatorami co ja prosze o kontakt.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
7,2
4,1
~heinrich
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
po 6 miesiącach eksploatacji awaria dmuchawy i nie działają spryskiwacze ogólnie jestem zadowolony
2,5
~Darek
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Dobry i niezawodny silnik, tylko ma apetyt na paliwo. (Silnik)
2,2
~zzzz
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Na trasie około 40 km w dwie strony z czego około 10 km po mieście a reszta drogi mieszanie spalał średnio 8l gazu przy normalnej jeździe. Duże znaczenie miała stacja, na takich małych przy drodze ledwo 350 km na zbiorniku a na BP 450 km na zbiorniku więc różnica spora, a cena gazu na obu stacjach taka sama ... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Pabia
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
To auto przeszło wiele mojego męża bardzo dobrego kierowcę i mnie początkującego kierowcę i nigdy nas nie zawiodło a lubimy z niego czasem zrobić nawet terenówkę. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Volkswagen Polo III Sedan