Oceny Volkswagen Polo III Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1995-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Sedan 1.6 i 75KM 55kW 1995-2000

~plprko@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Pakowne auto, duuży bagażnik, ale dla 2 osobowej rodziny, ewentulanie 2+2. Dla 4 osób lekko ciasne (wnętrze, bagażnik nadal wystarczający, 455 l). Silnik dość elastyczny, przeciętne spalanie 7l (w hatchbacku silnik 1,0 spalał 0.5 l mniej). Dobre przyspieszenie, jednak przy komplecie pasażerów nieco słaby. Mechaniczne bez zarzutu, bezawaryjny, tylko bieżace wymiany typu klocki, paski, oleje i inne płyny.
~Broniu
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Samochód jest super!!! Posiadam go już 5 lat i jeszcze mnie nie zawiódł;]jedyne co mi w nim wysiadło to akumulator ale był już stary;))mankamentem tego auta jest spalanie bo jak na tak małe auto to dość sporo pali, ale mieści się w normie;p także polecam w stu procentach!!!!;]
~mirek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
autko swietnie przyspiesza!prędkosć która osiagnolem to 230km/h ale ciezko było hamować! strąciłem znak drogowy podczas hamowania! miejsca w miare , spalanie w normie osiagi super ! nie ma co nazekać!
~Adi
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo fajne autko, bardzo pojemne, można szybko przemieszczać się po mieście. W trasie też nie ma tragedii.
~kamix
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Autko bardzo fajne. Wygląd jest super. Bardzo ładny tył. Wszyscy się nim zachwycają.
~Sławek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Polo Clasic-jest troszkę miękkie na zawieszeniu ale na nic innego nie mogę nażekać, Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło.Przyspieszenie ma naprawdę niezłe i nie jeden już się ździwił!!!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Sedan 1.6 i 75KM 55kW
8,7
~cezarius@gazeta.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
dobre auto , niezawodne , następne chyba też będzie tej firmy.
2,7
~finn.cake
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
nie opłaca się kupować tego auta , mimo tego że dostałem polo z małym przebiegiem potrafi spalić dużo nie wiem czy przerabianie na LPG da jakiś rezultat. Po mieście spalanie doszło mi do 13l/100 koszmar. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~xxx
4,1
~adilu
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
da sie naprawic by dojechac do celu za pomoca scyzoryka . nie zart w drodze na wakacje podl silnik kkokowy i przepustnica . wystarczylo naciagnac linke od gazu i podeprzec (Bezawaryjność (drobiazgi))
Volkswagen Polo III Sedan