Lista ocen Volkswagen Polo III (85)

~Exlusiv24@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
dam 5 z kilku powodów, po pierwsze samochód zdecydowanie pozytywnie mnie zaskoczyl, konfort prowadzenia jazdy jest wyjatkowo wysoki jak na tej klasy auto i musze powiedziec ze kupujac ten model zupelnie nie spodziewalem sie mieć takie cudeńko, do tego dochodzi niska cena częsci i dobry do nich dostep, i w zasadzie bez awaryjnosc glownych czesci pojazdu. pojemny bagaznik, przyzwoita ilosc miejsca z tylu i z przodu, konfortowe warunki jazdy...
~Mirek Z.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Serwisanci muszą się cały czas dokształcać, ponieważ ich wiedza nie idzie w parze z ceną wykonywanych usług i są niekompetentni, np. jeśli chodzi o wymianę paska rozrządu przy tym silniku (co innego instrukcja DTR, a co innego serwisant - proszę uzgodnić stanowisko). Poza tym pojazd sprawuje się niezawodnie, ma dobre osiągi. Niedawno założyłem instalację do spalania LPG i jestem bardzo zadowolony, ponieważ pojazd nie stracił na dynamice a mnie...
~Piotrek
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Silnik akurat w tym modelu to 1F. Naprawdę bezawaryjny, żadnych wycieków (nigdy nie dolewałem oleju). Swoją siłę pokazuje dopiero na wysokich obrotach. Na jedynce można ruszyć prawie bez dodawania gazu. Przy jeździe z 3-ma pasażerami zaczyna brakować mocy. W pełni załadowany bagażnik z 4-ma pasażerami i jakoś się toczy. Przy normalnej jeździe w dwie osoby spala około 7 litrów na 100 km (Silnik)
~Adi
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo fajne autko, bardzo pojemne, można szybko przemieszczać się po mieście. W trasie też nie ma tragedii.
4,1
~chwierut
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jestem zadowolony. Jak na taki przebieg całkiem dobrze sie trzyma. Zawieszenie żywotne, do tej pory większość gum oryginalna. jak trzeba wymienić to parę groszy kosztuje. Silnik bez zarzutu do tej pory.
3,5
~Keniek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Mimo paru awarii auto jak na swój wiek trzyma sie dość dobrze.To moje pierwsze auto i nie narzekam.Dla 1-2 osób jest wystarczające.Przy silniku 1.6 pali dość mało.czasem miło mnie zaskakiwał pod tym względem. Powoli zaczyna go zjadać rdza (nie jest garażowany),głównie w przy tylnej szybie i na masce.
~marcinus21@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Polecam Polo kazdej osobie do poruszania sie po miescie!! Auto z automatyczną skrzynią biegów najbardziej bedą sobie ceniły chyba panie (przepraszam jesli jakąś uraziłem). Mi sie jezdzi bardzo dobrze!! Jak dla mnie auto bardzo dobre!! Nic dodac nic ująć!!
3,5
~pamido
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Silnik pracuje równo, od początku nie było z tym problemu, podczas wyprzedzania nie mam wątpliwości czy zdążę, (Silnik)
~Marcin
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Silnik bardzo elastyczny w dużym zakresie obrotów. Ciągnie już od niskich obrotów (wiadomo - 8 zaworów). Znacznie większa moc niż deklarowana przez producenta - potwierdzam spostrzeżenia wielu użytkowników. (Silnik)

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~Mario. Marus2@kki.net.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Solidne auto, ktoremu niestety zdazaja sie wpadki. 4 z minusem.