Lista ocen Volkswagen Polo III (58)

~andrzej17_17@o2.pl
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
tak jak pisalem autko warte zakupu bedziemy zadowoleni zadnych turbin nic prosty silnik, maly traktorek....linia bardzo ladna roolldach daje duzo uroku mojej pszczolce:)
~Roseng
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
autko godne uwagi, niezawodne jak inne marki, może nie jest szybkie ale 160km/h mi wystarcza, pozatym w polsce jadąc wiecej jak 150km/h to jak proszenie sie o smierć. Mało pali, bezpieczne bo dostało 4 gwiazdki w testach zderzeniowych takze ja nie żałuje.
2,8
~krzysiekW
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Jak na VW bardzo wadliwe auto. Przynajmniej moje. Niema takiego miesiaca zeby cos sie nie popsulo: pompa wodna, pompa wtryskowa, sprzeglo, szyby, immobiliser, elementy zawiezenia, korozja, wycieki w skrzyni i silniku, zle wytlumione auto, nieekonomiczne, slabe,
3,3
~gorniak.p@gmail,com
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
ja na niego sporo wydałem ale moze mialem nie farta polecam egz. ze zwyklym kolem zamachowym ktore w razie czego kosztuje ze 300zł a nie 2500 jak dwumasowe
~Michał
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
co tu więcej chcieć od takiego rocznika :) wygląda dobrze nie odrzuca wzrokiem
4,1
~Kuba77
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Fajny samochód który polecam jako pierwszy. Jeździ się nim za grosze. Trochę dużo drobnych awari ale usuwa się je szybko i tanio. Kłopotliwa eksploatacja w zimę - poniżej -15\'C trudno go zapalić jak się parkuje pod chmurką. Ja brałem akumulator do domu. Strasznie długo się nagrzewa (duży silnik a mała moc) więc przy niskich temperaturach jazda przez pierwsze kilometry na czuja - zamarznięte szyby i lód nawet po wewnętrznej stronie szyb....
3,5
~zalamany
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
Autko naprawde przyjemne dla malej rodziny idealne, pozatymi naprawami bylbym naprawde szczesliwy ale to popsulo wszystko szczegolnie zdanie na temat niemieckiej marki to juz nie ta samam solidnosc co kiedys robia wszystko na odstrzal byle polak potem odkupil
~marcin_k
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Polecam dla tych, którym zależy na niskich kosztach utrzymania - bardzo niskie spalanie i mało awaryjny silnik.
~kryniu
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Autko mam od prawie 9 lat kupiłem jak miało 150 000 od znajomego teraz ma 320 000

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mikołaj
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
mam silnik 1.9 SDi i przy tym spalaniu ( ok5-6l/100km) nie moge narzekac ale mocy mogloby byc troszke wiecej( jest ok 70KM) (Silnik)