Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 54KM 40kW 2001-2008 (38) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Tutaj pochwała. Gdyby nie skrzynia, zapewne samochód byłby wolno toczącym się wołem. Dość krótkie pierwsze trzy przełożenia gwarantują przyzwoitą dynamikę. Biegi wchodzą bardzo pewnie z "kliknięciem". Nic nie haczy, nic nie zgrzyta. Nie można powiedzieć złego słowa. Dynamika od 0-60km/h (po co więcej w mieście) jest przyzwoita. To nie zawalidroga. Prędkość przelotowa 140km/h nie stanowi problemu - ale spalanie przy takim obciążeniu pozostawia...
~Marcin
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Biegi wchodzą lekko i precyzyjnie. Przy 50 tys km nagle poczas jazdy pedał sprzęgła, który chodzi normalnie bardzo lekko zaczął ciężko pracować,z oporem. W serwisie zbagatelizowali sprawę, tłumacząc...(za śmieszne żeby pisać)-wstyd!!!. Po 2 tyg, pękła tarcza sprzęgła! Zapłaciłem 1500 zł. Tak działa serwis (Poznan).
~Marcin
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Najlepszy element tego samochodu. Kiedy zdarza mi się pojeżdzić np. tydzień innym, wypożyczonym autem to później przesiadając się widzę różnicę in plus. Jednym paluszkiem. Ale mały minus bo czasami nie wchodzi tak jak trzeba wsteczny (rzadko).
~linda
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jedna z lepszych skrzyn z jakimi mialem doczynienia,zadnych problemow.Biegi wchodza bardzo plynnie z wyczuwalna zapadka,nic nie haczy czy zgrzyta.Przydalby sie 6 bieg na autostrade.
~atyi
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Sinik lubi wysokie obroty,dam mu 4.5 za brak 6 biegu,poza tym skrzynia pracuje precyzyjnie,nie uswiadczylem zadnych problemow z wrzucanym biegiem.
~maro
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jest to moja 2 polowka.W obu skrzynia chodzi rewelacyjnie,biegi zminiaja sie bardzo plynnie,bez jakichkolwiek szarpan czy problemow z wrzuceniem biegu
~arti
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Dziala doskonale,jest to chyba najlepsza skrzynia z jaka mialem doczynienia.Biegi praktycznie same wchodza,zadnych zgrzytow czy problemow z wrzuceniem biegu.
~voy16. prawo jazdy od 1988,
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Skrzynia chodzi bardzo sprawnie, czasami "haczy się" wsteczny, a czasami "jedynka´. Ale nie jest to uciążliwe i dlatego za skrzynię max.
~Blazej
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Biegi wchodza super. Ja mam tylko problem ze stabilizatorem 4 biegu i czasem zgrzyta ale to jest do naprawienia i nie zawsze zgrzyta :-)
~kamil_mróz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
działa poprawnie, momentami zdarza jej się haczyć bądź nie wbić wstecznego, ale idzie z tym żyć, nie jest to nagminne
Volkswagen Polo IV Hatchback