Lista ocen Volkswagen Polo IV (187) - Widoczność

Na liście zabraknie 335 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damczer
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Dzięki dobrej regulacji foteli (podnoszenie siedziska) można sobie bardzo dobrze zająć miejsce na fotelu. Jeżdżę stosunkowo wysoko podniesiony dzięki temu po mieście mam wręcz idealną widoczność. Lusterka są odpowiedniej wielkości więc nie ma problemu z zmianą pasa bądź cofaniem. Troszkę przeszkadza lewy słupek przed kierowcą, ale to standard więc lepiej być nie mogło.
~Jack
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Chyba nie ma strefy w której czegoś się nie zobaczy. Do tyłu wystarczy się obrócić i jazda na wstecznym to poezja. Jedynie ciut większe lusterka by się przydały ale to szczegół. Dla wysokich osób problemem może być widoczność na skrzyżowaniu sygnalizatorów świetlnych ale to raczej jak w większości aut. Poza tym widoczność ekstra.
~Pawcio
Sedan 1.4 TDI 75KM 55kW
Ogólnie ok, nieraz przeszkadzają mi słupki A bo są dosyć pochylone, ale tylko nieraz. Natomiast z uwagi że mam rzadki okaz sedana i tam jest wysoko bagażnik i pochylona mocno szyba to nigdy nie cofam patrząc przez szybę(bo mało co widzę), tylko na lusterka
~Dża
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Widoczność jest bardzo dobra. Lusterka są odpowiedniej wielkości. Manewrowanie nie sprawia najmniejszych kłopotów. Jedna gwiazdka mniej, bo nie rozumiem jak w samochodzie z 2003 roku, może nie być regulacji wysokości fotela.
~paweł_tazbir
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Widoczność jest idealna, słupki nie przeszkadzają w niczym z przodu. Tył jest bardzo dobrze widoczny, duża szyba. Głównie i tak cofam po lusterkach, ale człowiek zdający prawo jazdy myślę,że też nie będzie miał problemów.
~ravenice1990
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Ja np mam nadal problemy z cofanie nie jestem w stanie wyczuć ile brakuje do tylnego zderzaka zdaje się (przez tylna szybę) że już prawie zderzak dotyka przeszkody a okazuje się że brakuje ok 1.5m.
~maro
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jak na tak male auto widoczonsc bardzo graniczona-zwlaszcza cofanie.W Mitsubishi mialem duze lusterka,w polowce sa jak dal mnie za male,ciezko mi okreslic dystans.Mysle,ze to kwestia wprawy
~Marcin
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Przedni lewy słupek trochę przeszkadza, ale muszą być grube bo dzięki temu to taki niemiecki czołg. (Przekonałem się kiedyś przy porządnej stłuczce - dość silne uderzenie boczne, nikomu nic się nie stało).
~VW polo 9n2 1,2 6V
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
wszystko pięknie, tylko słupki przednie boczne tak grube że czasem człowiek przechodzący po pasach się w nich chowa. Rozumiem że to koszt bezpieczeństwa przy wypadku z łosiem.
~Sweaty
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Widoczność na poziomie odpowiednim. Szyba przednia mocno nachylona, ale to nie przeszkadza. Poza tym świetne lusterka. Niby małe, ale prawie zero martwej strefy.