Lista ocen Volkswagen Polo IV (72)

3,8
~lopi0@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Bardzo fajna ciekawa linia i klasyczne ergonomiczne wnetrze + niemiecka niezawodnosc Wybieraj diesla lub 1,4
~polo
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Naprawde fajne auto.Duzo lepsze od fabii.Zdziwilem sie jak badzo silnik 1.2 54 km jest zrywny.Fabie 1.4 75 km gubi jak chce.Bardzo fajnie wkreca sie na obroty.Super jakos wykonczenia.Swiatla z ubiegiem czasu nie matowieja.Nic nie trzeszczy,nic nie puka.Poprstu solidne auta zanie wielka cene.
~marcin_691@o2.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Posiadam to autko od nowości, na początku były problemy z tylną szybą, podczas deszczy tylna wyciaraczka zostawiała na środku mokrą plamę, po kilku wizytach w ASO stwierdzono iż jest to wina szyby, Silnik: Przeciętne osiągi, za to kultura pracy ok, może czasem brakuje mocy, ale od 60 km/h do 130 jest ok, narazie żadnych poważniejszych usterek polecam samochodzik, chociaż jeśli jest tylko taka możliwośc wybrałbym silnik 1,4, duży plus za... (Silnik)
3,5
~Paweł
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Auto ładne, dobre osiągi. Niestety bardzo awaryjne - przy tej cenie moga jedynie ocenic źle.
2,5
~Tomek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Ogólnie bardzo przeciętny samochód. Jestem rozczarowany.
3,5
~Grzesiek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
pojazd całkiem fajny ale odradzam zakup z silnikiem 1,2 (beznadziejne trzy cylindrowe cudactwo) wystawiłem ocene "3" ale to ze względu na silnik
~Joanna
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Niestety ale silnik jest bardzo słaby, rozpędzanie się i zryw marny ;/ SIlnik dwucylindrowy dla takiego samochodu to stanowczo z mało. Pod maską wydaje się jakby czegoś brakowało, przez taki mały silnik. (Silnik)
3,1
~Magda
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Uważam, że silnik to jedna wielka katastrofa. Po kupnie samochodu okazało się że są wycieki auto spala olej. Podczas szukania nowego silnika okazuje się, że prawie wszystkie silniki mają wycieki. (Silnik)
3,1
~Jola W. Pozdrawiam znajomych z warszawy
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Ale jest milym samochodzikiem. Kupili mi go Rodzice !!! Ja bym kupila jednak cos innego.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV
5,3
7,3
~Kristoff
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
super autko a po faceliftingu wyglada jak golfV lub passat - duzo osob sie myli szcezgolnie z golfem, na ogol ludzie myslka ze to tuningowany okularnik bo nie wiedza ze polo mialo lifting zreszta wyglada duuuzo lepiej