Lista ocen Volkswagen Santana (38)

~coolonbr@interia.pl
Sedan 1.9 115KM 85kW
JESTEM WŁAŚCICIELEM TEGO AUTKA OD NIEDAWNA.WSZYSTKO JEST OK.TYLE,ŻE MAM PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM CZĘŚCI CHODZI O UKŁAD WYDECHOWY.JEST TO PIĘCIO CYLINDROWY SILNIK O POJ.1921CM3 JEŻELI KTOŚ BY MI MÓGŁ W TYM POMÓC PROSZE O KONTAKT GG6002011 LUB coolonbr@interia.pl
~pepe
Sedan 1.9 115KM 85kW
Lepszej fury za taką kase nie miałem, ostry gangsta car
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Chodzi jak zegarek chociaż głośny. Mimo dużego przebiegu silnik suchy, bez dolewek oleju miedzy wymianami. wzór (Silnik)
~Santana
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
za te pieniądze jest to wymażone auto rodzinne,można się tym wybrać np. nad może i to bez żadnych przejść , a poza tym gangsterka jak cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
3,8
~grzesiekGT
Sedan 1.6 TD 69KM 51kW
bardzo dobrze sie trzyma pracuje jak szajcarski zegarek odpala nawet w najciezsze mrozy.Tylko ze dizelek jak dizelek troszke klekocze ale to caly smak w tym. (Silnik)
~SANTANA KRAKOW
Sedan 1.9 115KM 85kW
Uwielbiam santane niema nic lepszego
1,4
~xyz
Sedan 1.8 90KM 66kW
Straszna awaryjność i korozja jak w maluchu z okresu PRL
~Bart
Sedan 1.8 90KM 66kW
Znakomita, choć niedoceniana konstrukcja. Żal mi się będzie z Nią rozstać, kiedy zeżre Ją rdza.
~Kris
Sedan 1.6 TD 69KM 51kW
Doskonaly samochod. Taki przebieg bez remontu i z takim spalaniem. Jezdzi sie za pol darmo. Rewelacyjnie wygodny i bardzo przyjemny w prowadzeniu. (Silnik)
~HOMER1342
Sedan 1.8 90KM 66kW
Naprawde super bryka.Dołożysz kase raz,a bryke masz na długi czas.