Lista ocen Volkswagen Scirocco II 1.8 95KM 70kW 1985-1992 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~obar
Coupe 1.8 95KM 70kW
Fakt faktem z tyłu jest mało miejssca, ale z przodu jest niesamowicie wygodnie, można sobie odsunąć fotele i takie małe, wygodne, dwuosobowe autko gotowe ;). natomiast co dziwne jak na sportowe auto można złożyć tylne oparcie a nawet je całkiem wyciągnąć i przestrzeń bagażnika jest niesamowicie duża :0
~Jachu
Coupe 1.8 95KM 70kW
o ile kierowca (do 180cm wzrostu) siedzi bardzo wygodnie w prawie kubelkowym fotelu o tyle pasazerowie z tylu maja niewiele miejsca na nogi i przez to ze auto jest fabrycznie wyposazone w szyberdach, podsufitka jest obnizona i wadzi sie glowa
~Ziggy
Coupe 1.8 95KM 70kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera w zupełności wystarcza.Samochodu nie polecam dla osob wysokich,gdyż jest on bardzooo niski. Z tyłu maks 2 nieduze osoby na krotki dystans. BArdzo duzy bagaznik jak na auto tej klasy.
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Z przodu wszystko jest cacy(regulacja foteli i boczne trzymanie) ale na tylnych siedzeniach to już jest jakieś nieporozumienie?! Ps. Na szczęście ja podróżuję tylko z przodu! :-)
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Z przodu bardzo wygodnie ale z tyłu już nie jest tak kolorowo. Choć przyznam, że jak na takie autko z zacięciem sportowym to jest nieźle. Ja mnie narzekam.
~gt
Coupe 1.8 95KM 70kW
Z przodu dużo miejsca i bardzo wygodnie.Z tyłu trochę mało lecz to coupe.Jak ktoś ma dużą rodzinę to niech sobie kupi passata.
~Momos
Coupe 1.8 95KM 70kW
Kierowca i pasażer z przodu podróżują bardzo wygodnie, z tyłu mniej miejsca,ale tragedii nie ma.
~Adam
Coupe 1.8 95KM 70kW
Mimo że auto jest niskie z tyłu poza miejscem na nogi było wystarczająco miejsca.
~Rosomak
Coupe 1.8 95KM 70kW
Nie jest to wóz rodzinny wiec miejsca jest troszkę mniej ale i tak przestronnie.
~MarcinSciro:)1.8GT
Coupe 1.8 95KM 70kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu ok.Gorzej z tyłem,trochę tam ciasno.