Lista ocen Volkswagen Scirocco II 1.8 95KM 70kW 1985-1992 (14) - Silnik

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~obar
Coupe 1.8 95KM 70kW
Muszę poprawić swoją ocene, ponieważ po tych kilku latach posiadania tego auta nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, a gdybym coś miał to mogę to poprawić własnymi rękami i to jest piękne a ile satysfakcji daje:)))). POLECAM I POZDRAWIAM
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Jak na 95 "kucyków" to samochodzik przemieszcza się w miarę sprawnie! ;-) Brakuje jedynie trochę mocy w dolnym zakresie obrotów. Powyżej 3000 obr/min. VW zbiera się całkiem nieźle! :-)
~Adam
Coupe 1.8 95KM 70kW
Bardzo niezawodna jednostka. Jedynym problemem były falujące obroty. Jak się później okazało była to jedynie kwestia regulacji i wada elektronicznego regulatora obrotów biegu jałowego.
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Silniczek 1.8 daję radę ale ja zdecydowałem się na swap na 2.0 8V który rozwija 115KM. Jeździ się tym świetnie i ekonomicznie. Jednostka bezawaryjna i bardzo dobrze znosząca LPG.
~gt
Coupe 1.8 95KM 70kW
Silniczek na pełnym wtrysku spisuje się rewelacyjnie.Ma bardzo dobre osiągi i jest prosty w obsłudze.Silnik mało pali i jest bezawaryjny.Ogólnie ok.
~Jachu
Coupe 1.8 95KM 70kW
dziki, no ale to autko sportowe :) 95 koni troche malo, ale 11 sek do setki przy aucie z 91 roku i przebiegu 330tys km to niezle
~Stoper
Coupe 1.8 95KM 70kW
Jest spoko.Przyzwoite osiągi.Jedyne co przeszkadza to przy dłuższym postoju w korku trochę się przegrzewa.
~MarcinSciro:)1.8GT
Coupe 1.8 95KM 70kW
Osobiście zero problemów z motorem.Jest super i ciągnie jak należy.95 koni radzi sobie bardzo dobrze.
~coogar
Coupe 1.8 95KM 70kW
Silnik brzytew, jak na ten wiek to wiele nowych aut nie moze sobie poradzis z tym samochodzikiem
~Momos
Coupe 1.8 95KM 70kW
Bardzo dobry silnik. Z dodatkowym zasilaniem na LPG radzi sobie rewelacyjnie.