Lista ocen Volkswagen T-Roc SUV (46)

~PD
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Idealne auto do miasta ale trzeba uwazac na wieksze felgi. Comfort z jazdy zabieraja 18 calowe felgi.Lepiej zostac przy 17 nastkach.
~Kocur
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto było mi potrzebne na 15 -20 minutowe dojazdy do pracy dlatego wybór padł na benzyne a ponieważ często jeżdzę nocą gdy ulice nie odśnieżone potrzebne mi było na cztery łapy. Jazda tym autem cieszy człowieka ma takie kopyto że aż chce się wyprzedzać.Wnętrze jak dla mnie mogłoby być większe i to jedyny minus jak dla mnie tego samochodu.
~Kuba
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Ekstra dodatki Cichy Małe spalanie Elegancki wygląd Zmieści się wszędzie Zawieszenie bardzo dobre Zwrotny Wspaniałe światła z dodatkowymi funkcjami
~Kwizz
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Samochod bardzo fajny. Swietnie sie prowadzi, robi wrazenie na ulicy. Kilkukrotnie podchodzili do mnie obcy ludzie wypytujac sie o ten model. Jedyny delikatny minus to spalanie, spodziewalem sie ze bedzie nizsze. Przy ustawionym tempomacie na 140 km/h srednio ok. 10-11 litrow.
~Ryszard
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Fantastyczne auto do jazdy po dużym mieście i na krótkie wypady za miasto.Jak dla mnie ma wszystko to co powinno mieć a co do komfortu w środku wszystko zależy kto czego oczekuje w tych pieniądzach.
~Andrzej
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Świetne auto - dobre do miasta bo nie jest takie duże jak Tiguan, w trasy też daje radę!
4,1
~Edi
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Przejechałem 30 tyś i bierze olej . Jest to wina pierścieni zgarniających . są za wąskie i żle się układają. (Silnik)
~Marek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
~maksim43
SUV 2.0 TDI 115KM 85kW
świetny samochód jeżdżę od pól roku małe spalanie jak na takiego diesla super
3,5
~egon