Ocena kierowcy - Volkswagen T-Roc SUV

Rafał, ponad rok temu
Silnik 1.0 TSI 110KM 81kW
Rok produkcji 2021
Volkswagen T-Roc SUV 1.0 TSI 110KM 81kW 2020-2021 - Oceń swoje auto
Auto fajnie wygląda na zewnątrz, w środku porażka wszędzie prawie plastik niby miał być nie skrzypiący nie stukający jak u konkurencji mówiono bo to vw!
Do tego auta zdecydowanie za mały, słychać charakterystyczny dźwięk dla trzycylindrowca, nigdy więcej!
Jak na nowe auto to porażka, dotychczas żadne którym jeździłem tyle razy nie zgrzytało podczas włączania biegu tu tak na jedynce i na trójce. Dodatkowo podczas wysprzeglania grzechota wciskasz pedał sprzęgła przestaje, puszczasz zaczyna na nowo porażka, przypomina mi to auta z przed 2000 roku więc halo?
Ok.
Podczas otwierania tylnej klapy po deszczu czy myciu auta woda leje się do bagażnika.
Jeździłem autami niższej niby klasy i było ciszej w kabinie. Nie ma się czym zachwycać, konkurencja którą oglądałem wypada zdecydowanie lepiej.
Ok.
Z zewnątrz auto robi wrażenie że będzie miejsca dość dużo i to na tyle, faktycznie z przodu tak sobie, a z tyłu słabo aby było ok to fotele z przodu do przodu a i tak słupek będzie przeszkadzał w wysiadaniu. Mam wrażenie że najlepiej gdyby jeździły tylko 2 osoby z przodu to super a z tyłu to najlepiej dzieci w foteliku bo na nogi miejsca brak.
Na 21 wiek słabe.
Zobaczymy?
Przereklamowane, cena zakupu wygórowana.
Zobaczymy, ale tam stuka, tam grzechota, puka itd.
Zobaczymy, na razie nie zgłaszałem się do serwisu z najbardziej denerwująca skrzynią bo każda interwencja to nie poprawa fabryki tylko nowe szkody.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 TSI 110KM 81kW [l/100km]

6,4