Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jollym
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Z przodu, pomimo fotela podniesionego do góry (pozycja taboretowa) wciąż zostaje miejsce nad głową (188cm wzrostu), chociaż obniżona krawędź dachu (góra szyby) utrudnia już obserwację świateł na skrzyżowaniu. Miejsca na boki i na nogi pod dostatkiem. Z tyłu jest bardzo dobrze - 2 wysokie foteliki, bez problemu z wsiadaniem, możliwość przesuwania tylej kanapy daje dodatkowe możliwości aranżacji przestrzeni. Wysokie osoby również nie będą miały...
~em
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Znaczy tak: w kabinie - super dużo miejsca dla kierowcy, pasażera i na tylnej kanapie. miejsca a miejsca... czemu więc źle? - BAGAŻNIK.. mega rozczarowanie... 615 litrów...chyba z bakiem, kołem zapasowym i bagażniekiem Yarisa Żony... MEGA MAŁY! dla rodziny to się nie nadaje. :( na szczęście mam box dachowy z czasów kiedy to dzieci były małem Mondeo kombi wydawało się za małe... ;) wiec wypady na narty czy wakacje ogarniemy. Jednak bagażnik...
~Kabe
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
W pierwszym rzędzie z przodu jest bardzo dobrze, a w drugim z tyłu według mnie jeszcze lepiej. Rozczarowuje na początku trochę wielkość bagażnika, ale po pół roku użytkowania właściwie nie odczułem by mi brakło miejsca. Okazuje się że przy obniżonej podłodze jest na tyle głęboki że wchodzą 2 poziomy toreb i miejsca mi jeszcze nie brakło. W razie czego awaryjnie można 40%, 60% lub całość siedzenia przesunąć trochę do przodu.
~Ekhangel
SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
W Allspace'ie warto się zastanowić, czy potrzebny jest 3 rząd siedzeń kosztem przestrzeni wgłąb bagażnika. W sumie ten wymiar jest akurat chyba najmniej istotny. Bagażnik trochę mniejszy, niż w A6 C6 kombi, ale jest w porządku. Osoby z tyłu siedzą bardzo wygodnie. Pasażer ma mnóstwo miejsca na nogi dzięki niewielkiemu schowkowi i krótkiej masce (zaleta 4-cylindrowego TSI).
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Przestrzeni jest dużo i z przodu i z tyłu. Na pewno nikt nie będzie narzekał. Nawet po przesunięciu oparcia tylnej kanapy o 20 cm do przodu, żeby zwiększyć bagażnik - zostaje miejsce z tyłu na nogi pasażerów (a bagażnik jest wtedy naprawdę spory).
~bajubaju
SUV 1.4 TSI 125KM 92kW
Przestronny ,choć pojemność bagażnika wydaje się "oszukana" bo np wykładzina bagażnika ze Sporttsvana który ma 500 l poj. bagażnika pasuje do Tiguna który niby ma 615l :-) powierzchnia podłogi jest taka sama a Sportsvan też ma przesuwane tylne siedzenia
~Janusz
SUV 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
Zarówno kierowca jak i pasażerowie nie mogą narzekać na brak miejsca. Mam 186 cm wzrostu i zarówno na fotelu kierowcy jak i pasażera z przodu czuję się doskonale. Z tyłu to już w ogóle można się poczuć jak w limuzynie, którą prowadzi Jan
~Tiguan
SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Dużo miejsca w środku dla kierowcy i pasażerów. Odstęp między przednimi fotelami a tylną ławką podobny do tego w Passacie. Oczywiście przy odsuniętej ławce maksymalnie w stronę bagażnika.
~kierowca
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Z tyłu pasażerowie mają więcej miejsca niż w większości klasy średniej innych marek. Z przodu kierowca ma tylko dobrze. Zabudowany pas przedni powoduje że często kolano opiera się o konsolę
Dziennik kosztów dla Volkswagen Tiguan II SUV
7,6
8,8
~Michał
SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
z tyłu jest wyjątkowo dużo miejsca. Mam 188cm wzrostu i bez problemu siadam za sobą - mając nadal dużo miejsca. Kolega prawie 200cm wzrostu za mną też siedział wygodnie
Volkswagen Tiguan II SUV