Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kabe
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Niestety cena nie jest najniższa, zwłaszcza jak chce się mieć w samochodzie różne nowinki które VW teraz ma dostępne na równi z autami wyżej pozycjonowanymi. Pod tym względem to naprawdę atrakcyjny wybór. Ale nie jest to tani samochód. Co do jakości oraz użytych materiałów to generalnie jest to atut tego auta, zawsze można się oczywiście do czegoś przyczepić, ale jest lepiej niżu większości konkurentów według mnie.
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Uważam, że Tiguana kupiłem w dobrej cenie, głównie dzięki promocyjnej wersji City, w standardzie z DSG, alusami, relingami, Composition Media itd. plus moje dokupione wyposażenie dodatkowe, plus wyprzedaż rocznika - razem 102 tysie. Nie dałoby się znaleźć czegoś podobnego u konkurencji, sprawdzałem dokładnie. A jakość jest na pewno, to nie jest wyrób samochodopodobny, a solidny kawałek bryki.
~Mario
SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
No cóż... zakup za 130tys w tym wliczone przeglądy (miłe) i przedłużona gwarancja (nie użyłem). dodatkowe koszty to ubezpieczenie i opony. spalanie zaskakujące jak dla takiego silnika i takiej masy. eco driving - 6,8l przejazdy w trasie z e średnią 100-110 km/h 7,2l 150-160 km/h 8,5 -9l 200 - 210 km/h 20l auto z tym motorem do spokojnej przelotowej rodzinnej jazdy. wyścigi sa kosztowne ;)
~Andrzej
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Ten samochód porównując do samochodów premium np Audi wpada rewelacyjnie. Można w nim zainstalować takie same systemy i elementy wyposażenia dodatkowego jak w samochodach Audi porównywalnej klasy. Jakość użytych materiałów jest bardzo dobra. Cena ostatecznie wyjdzie i tak i jakieś 50 000 PLN mniej. Także dla osób szukających bardzo dobrze wyposażonych samochodów za dobra ceną polecam zdecydowanie.
~Andrzej
~Józek
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Chciałoby się taniej, ale w pakiecie są światła LED-są super, system bez kluczykowy. I dużo różnych systemów i bajerów. O ile chodzi o konkurencje to w cenie która zapłaciłem miałbym z tego co najwyżej połowę. Bo albo nie ma w ofercie albo są w wersjach najwyższych.
~Janusz
SUV 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
Tiguan do tanich nie należy. Cena klasy premium daje jednak bardzo wysoki komfort i radość z jazdy. Jeśli chodzi o wyposażenie, to w tej cenie mamy jednak o wiele lepiej wyposażone auto, niż w klasie premium. Dla tego pozwalam sobie dać ocenę dobrą.
~Jarek
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
VW chwali się że to prawie klasa Premium . I właśnie o to prawie chodzi . Cała masa twardych plastików poniżej kolan oraz przy szybie w tylnych drzwiach . Ale to i tak rewelacja w porównaniu z koreańcami które oglądałem porównując z TIGUANEM przed zakupem .
~Michał
SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
dużo szukałem alternatyw. Między troszeczkę tańszym Hyundaiem jest przepaść jakościowa. Lepiej wykonane Volvo niestety wychodzi sporo drożej (zwłaszcza kupując w leasing firmowy VW ma najatrakcyjniejsze warunki finansowania)
~Przemysław K.
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Dużo problemów z trzeszczeniem kokpitu, typowy vw, miałem passata b8 z 100 tys. km. przebiegu, ale tam się uporałem z trzeszczeniem i była cisza, tiguana mam od nowości i nie mogę sobie z nim rady dać tak trzeszczy
Volkswagen Tiguan II SUV